FINAŁ GROVES vs SMITH WE WRZEŚNIU, ALE NIE W WIELKIEJ BRYTANII?

Według nieoficjalnych jeszcze informacji we wrześniu ma dojść do finału prestiżowego turnieju World Boxing Super Series w kategorii super średniej pomiędzy Georgem Grovesem (28-3, 20 KO) a Callumem Smithem (24-0, 17 KO). Co ciekawe, starcie ma się odbyć poza Wielką Brytanią. Do całej sytuacji odniósł się już 28-latek z Liverpoolu.

- Powiedziano mi, że walka odbędzie się na początku września, więc rozpocząłem już lekkie treningi. Nie ma jednak jeszcze konkretnej daty - mówi Callum Smith.

- To czekanie jest już frustrujące. Początkowo miał być to początek czerwca, potem koniec czerwca, trochę czasu od tamtego momentu minęło. Ale to jest walka, której pragnę i już dawno obwieściłem, że jestem gotów na nią poczekać tak długo, jak to będzie konieczne - wyjawił Smith.

Smith nie przejmuje się faktem, że do jego starcia z Grovesem dojdzie prawdopodobnie poza terenem Wielkiej Brytanii, o czym poinformowali ostatnio organizatorzy turnieju.

- To trochę dziwne, by dwóch Brytyjczyków walczyło ze sobą poza Wielką Brytanią, ale cały ten turniej jest od początku niezwykły, więc to jak starcie ligi mistrzów na neutralnym gruncie. Jak dotąd organizatorzy dobrze sobie ze wszystkim radzą, ufam więc ich poczynaniom i koncentruję się wyłącznie na tym, by wychodzić do ringu i wygrywać - zakończył Callum Smith.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.