BRAHMER: W ZEUGE CIĄGLE JEST NIEWYKORZYSTANY POTENCJAŁ

Jurgen Brahmer nadal jest aktywnym zawodnikiem, a ponadto pełni funkcję trenera regularnego mistrza świata federacji WBA w wadze super średniej Tyrona Zeuge (22-0-1, 12 KO). Już za dziewięć dni w Offenburgu jego podopiecznego czeka trudny bój z Rockym Fieldingiem (26-1, 14 KO), a Jurgen opowiedział nieco o tym, nad czym pracował ze swoim zawodnikiem w czasie obozu przygotowawczego.

- Stworzyliśmy w Schwerinie świetny zespół i mamy optymalne warunki do rozwoju. Tyron ma się doskonale i kiedy nastanie moment wyjścia do ringu, będzie dobrze przygotowany - zapewnia 39-letni Brahmer.

- Technika, siła, praca nóg, to wszystko zawsze cechowało Tyrona. On po prostu ma wielki talent, ale oczywiście ciągle możemy wiele rzeczy poprawić. Wciąż jest w nim niewykorzystany potencjał. On wkłada w przygotowania całe serce, a z każdą walką rośnie jego doświadczenie - mówi Jurgen.

Rocky Fielding będzie prawdopodobnie najtrudniejszym testem w karierze 26-letniego Zeuge. Tego samego zdania jest były mistrz świata wagi półciężkiej.

- To silny pięściarz, ale jest od Tyrona gorszy pod względem technicznym. Myślę, że na pewno będzie jednym z trudniejszych testów w całej karierze mojego zawodnika. Jeśli jednak Tyron będzie realizował założenia taktyczne, to Fielding będzie miał spory problem - powiedział Jurgen Brahmer.

Sam Brahmer powróci na ring prawdopodobnie jesienią walką o mistrzostwo Europy kategorii super średniej z Robinem Krasniqim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 06-07-2018 21:10:05 
Nie ma komentarzy, więc ja wyleję swoje żale. Wielka szkoda, że nie doszło do walki Breahmera z Callumem Smithem, bo ja w tej walce widziałem duże szanse Niemca na zwycięstwo, a tak Breahmer odejdzie z boksu jako pięściarz niespełniony, który nie wykorzystał swojej szansy, swojego ogromnego potencjału.
 Autor komentarza: Olaf
Data: 07-07-2018 14:48:04 
A kto to jest Braehmar?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.