SPOTKANIE CANELO I GOŁOWKINA DOPIERO NA KILKA DNI PRZED WALKĄ

Dopiero na kilka dni przed zaplanowaną na 15 września walką dojdzie do spotkania twarzą w twarz pomiędzy Giennadijem Gołowkinem (38-0-1, 34 KO) a Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO).

Na kilka tygodni przed pojedynkiem pięściarze biorą zazwyczaj udział we wspólnej konferencji prasowej. Takowa będzie miała miejsce i w tym przypadku, ale we wtorek zawodnicy nie usiądą obok siebie, tylko będą odpowiadać na pytania dziennikarzy za pośrednictwem połączenia satelitarnego. Oscar De La Hoya, promotor Alvareza, tłumaczy, że Meksykanin i Kazach tak się nie lubią, że żadna ze stron nie była zbyt chętna do spotkania twarzą w twarz.

- Między nimi jest naprawdę dużo złej krwi. Traktują tę walkę personalnie, stawka jest wysoka. "Canelo" bez wątpienia będzie chciał uciszyć Gołowkina, a zrobi to tylko za sprawą nokautu. Nie mam wątpliwości, że nasz czempion zwycięży - oświadczył.

Zły jest szczególnie Alvarez, któremu nie spodobały się komentarze rywala po tym, jak w organizmie Meksykanina wykryto clenbuterol. Z tego powodu trzeba było odwołać rewanż, który początkowo miał się odbyć w maju.

- Ze względu na to, co się stało i co zostało powiedziane, pojedynek ten jest dla mnie bardzo ważny. Udowodnię swoimi pięściami, że jestem najlepszy. Gołowkin wszystko odszczeka - stwierdził "Canelo" w wydanym w piątek oświadczeniu.

W stawce wrześniowej potyczki znajdą się należące do Gołowkina pasy WBC, WBA oraz mniej znaczący IBO w wadze średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 30-06-2018 10:46:17 
Przy okazji tego pojedynku Rudy ma szansę zapisać się w księdze Guinessa jako najbardziej nakoksowane stworzenie na calej planecie.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 30-06-2018 11:05:49 
To wygląda jakby Golovkin był wszystkiemu winny, i to on pewnie podrzucił na ruszt steka... :D
Powinien oddać GGG kasę za obóz i zmarnowany rok w karierze już nie młodego zawodnika
 Autor komentarza: eliminator
Data: 30-06-2018 11:19:16 
Rudy rudy rudy rudy ryc , naszprycowanaaaaa sztuuukaaa :D a teraz na powaznie. Ktos kto w zyciu wspomagał sie koksem, juz nigdy nie bedzie naturalny, poniewaz istnieje takie cos jak pamiec miesniowa :) ale kasa kasa kasa kasa , wbc za kase zrobi rudemu X...tasasasa
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 30-06-2018 11:47:28 
Widze , że Oscar juz osiwiał. Rudy nie jest w stanie niczym zaskoczyc GGG ponieważ Golovkin jest zwyczajnie lepszym bokserem.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 30-06-2018 12:56:46 
Gołowkin powinien bez walki oddać pasy za to, że śmiał skomentować wpadkę dopingową Rudego. Na miejscu Oscara nawet nie organizowałbym tej walki i nie dał Kazachowi zarobić. Aaa sorry zapomniałem- przecież tu nie chodzi o pieniądze- Canelo chce tylko dać nauczkę Gołowkinowi i upokorzyć przed całym światem.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 30-06-2018 13:26:33 
priorytetem unifikacja w średniej;)
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 30-06-2018 14:46:25 
GGG odszczeka że Canelo wpadł na dopingu?
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 30-06-2018 20:14:29 
canelo nakoksowany jak byk uderzyl najmocniejszym ciosem jaki mial w arsenale, i co?
https://www.youtube.com/watch?v=M8GQ_nIf4qg
zrzucil mu krople potu z czola ktore powstaly po ganinaniu uciekiniera i poszedl dalej
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.