BELLEW: NIECH WILDER BĘDZIE POWAŻNY

Przerzucanie się kwotami, argumentami, wyzwiskami itp. między Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) a Anthonym Joshuą  (21-0, 20 KO) trwa w najlepsze. Co jedna ze stron zaproponuje, druga odrzuca. Sprawę skomentował Tony Bellew.

- Myślę, że nie można nikogo winić za to, że tej walki jeszcze nie ma, ale to absurdalne czym karmiony przez swój zespół jest Wilder. On musi zrozumieć, że gadanie typu "Słuchaj dam ci 50 milionów tylko podpisz ten papierek" jest niedorzeczne, cała kariera Joshuy jest warta lekko ponad 50 mln...

On nikogo nie oszukuje, to typowy skok na popularność. Jego największa wypłata to było 7.15 miliona dolarów za niedoszłą walkę z Powietkinem, potem Hearn zaproponował mu 15 milionów funtów za walkę w Wielkiej Brytanii.

Nie rozumiem, o co ta debata, nikt nie wie kim on jest, ma jeden pas i w swoim rekordzie 40 walk nie walczył absolutnie z nikim... największe wygrane to Stiverne i Ortiz, który w walce z Wilderem wyglądał jakby miał 90 lat. Moim zdaniem to ja mam lepszy rekord w wadze ciężkiej niż Wilder, 2 razy pokonałem byłego mistrza świata.

Wilder musi zrozumieć, że on jest tu tą "drugą stroną", ma jeden pas i żadnych znaczących zwycięstw na koncie, Joshua ma 3 pasy i zwycięstwo nad Kliczko. Teraz można postawić sobie pytanie, dlaczego Wilder nie wyzywał do walki Kliczki, bo jest mistrzem social media i kręcenia głupich filmików, w których gada głupoty, gada jakby ciągle był na ulicy.

Jest mistrzem świata, powinien być twarzą całej Ameryki, a nie zna go nikt, nawet we własnym mieście, nosi ten sam pas, który nosili Ali i Tyson a ciągle nikt nie ma o nim pojęcia.

Jedno co mogę powiedzieć to, że "AJ" chce tej walki, Wilder tylko gada. Masz 50 milionów? Pokaż jakiś dowód albo wyślij kontrakt, Hearn wysyłał już 2 razy - skomentował sytuację były mistrz WBC w wadze cruiser, Tony Bellew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krzych
Data: 29-06-2018 15:38:38 
To kto z kim wygrał, ile ma pasów i co osiągnął jest nieistotne przy sprawach finansowych, liczy się to ile dany zawodnik generuje zainteresowania i przez to zysków. Joshua jest nieporównywalnie bardziej popularny i zarabia wielokrotnie więcej niż Wilder, ale to nie zmienia faktu że obecność Wildera zwiększa dochodowość tej walki kilkukrotnie względem każdej innej walki jaką Joshua może stoczyć, w związku z czym Wilder powinien być wynagrodzony proporcjonalnie do tego ile wnosi do tej danej walki, a nie do tego co zarabiał obijając jakieś Szpilki. To nie ma nic do rzeczy.
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 29-06-2018 15:42:09 
Bellew tez bądź poważny ,tylko dzięki temu ze walczyłeś u siebie wygrałeś z Masterem.
Tony Bellew...kto to jest?

ten co pokonał cień Heaya...
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 29-06-2018 15:43:09 
up

Jesli mialby byc wynagrodzony proporcjonalnie,to prosze bardzo- 20% , a Joshua 80% ze wzgledu na popularnosc, 3 pasy , sprzedaje caly stadion w 2 minuty.
 Autor komentarza: Moonshine
Data: 29-06-2018 15:50:14 
Bellew szczeka jak mu jego wlasciciel, Hearn, zaklaska
 Autor komentarza: Boder
Data: 29-06-2018 16:08:01 
Ja bardziej wierze stronie Amerykańskiej i myślę, że to im zdecydowanie bardziej zależało na zorganizowaniu tej walki w tym roku. Zwłaszcza po tym kiedy głos w tej sprawie zabrał Shelly Finkel, wtedy już byłem przekonany że tak właśnie jest. Ale nie mam pretensji do samego Joshuy i myślę, że on też chce tej walki. Jednak ewidentnie stopuje go Eddie Hearn, który bardzo dużo stracił w moich oczach. Widać, że nie chce puszczać Joshuy na Widlera w tym roku i wygaduje po prostu totalne głupoty, prowadzi taką grę słów typową dla młodego promotora, podczas gdy Shelly Finkel punktuje go argumentami. Ale myślę, że każdy kto ma choć trochę oleju w głowie i śledzi boks nie od dzisiaj, widzi że tak właśnie jest. Joshua może nie boi się Wildera ale Hearn już tak. I to widać.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 29-06-2018 17:02:20 
Pięściarze na najwyższym poziomie z zerami w porażkach nikogo się nie boją. Moim zdaniem Hearn chce przeciągnąć sprawę by zgarnąć więcej kasy z zainteresowania Wilderem i zrobić walkę na Wembley czyli największym stadnionie brytyjskim. Z tego powodu była oferta na jesień 5 mln dla Wildera.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 29-06-2018 17:36:10 
Oczywiście że ma znaczenie to co Wilder osiągnął do tej pory bo to przekłada się również na jego zarobki a to z kolei ma wpływ na rozmowy z drugą stroną.
 Autor komentarza: Majkel34
Data: 29-06-2018 20:01:00 
Jedno co mogę powiedzieć to, że "AJ" chce tej walki, Wilder tylko gada. Masz 50 milionów? Pokaż jakiś dowód albo wyślij kontrakt, Hearn wysyłał już 2 razy - skomentował sytuację były mistrz WBC w wadze cruiser, Tony Bellew.

Wszystko w temacie.
 Autor komentarza: Horus1983
Data: 29-06-2018 20:36:37 
Idealne podsumowanie:) Nic dodać nic ująć.
 Autor komentarza: Musi
Data: 29-06-2018 21:32:02 
Ostatnio widzialem film w UK jak Bellew jest na rybach.Kawal ,byka przy normalnym facecie i troche tepy jak to bokserzy:)
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 30-06-2018 11:48:48 
Walcz z Ortizem Bellew pajacu zobaczymy czy z nikim nie wygrał.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 30-06-2018 12:52:48 
Ja nie wiem o co Wam chodzi? Przecież Bellew stwierdził po prostu fakty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.