WALKA KOBIET Z LEPSZĄ OGLĄDALNOŚCIĄ W USA NIŻ JOSHUA-PARKER

2018-06-27, Keith Idec, boxingscene.com

Walka Claressy Shields (6-0, 2 KO) z Hanną Gabriels (18-2-1, 11 KO), która w ubiegły piątek czasu amerykańskiego odbyła się w Detroit, osiągnęła na antenie telewizji Showtime lepszą oglądalność od ostatniego pojedynku Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO).

Shields, dwukrotna mistrzyni olimpijska, była liczona w pierwszej rundzie potyczki z Gabriels, ale w kolejnych starciach dominowała i pewnie wygrała na punkty, zdobywając pasy IBF i WBA w wadze średniej.

Według agencji badawczej Nielsen konfrontację Shields-Gabriels oglądało w szczytowym momencie 410 tys. widzów. Średnia oglądalność wyniosła 376 tys.

Marcową potyczkę unifikacyjną Joshuy z Josephem Parkerem (24-1, 18 KO) oglądało na żywo na Showtime 379 tys. odbiorców w szczytowym momencie i średnio 346 tys. Walka odbyła się w Cardiff i ze względu na różnicę kilku godzin nie była transmitowana w USA w najlepszym czasie antenowym. Tego samego dnia, już o lepszej porze, Showtime wyemitowało powtórkę, którą w szczytowym momencie oglądało 483 tys. kibiców (średnia 430 tys.).

<< Powrót na stronę główną <<