POLSKA REPREZENTACJA BEZ TRENERA - KAROL CHABROS ODCHODZI!

Polska reprezentacja pięściarzy bez głównego trenera. Dotychczasowy selekcjoner biało-czerwonych - Karol Chabros, złożył dziś rezygnację z pełnionego stanowiska.

Od kiedy młody trener ze Szczecina objął kadrę, jego największym sukcesem na arenie międzynarodowej był brązowy medal Mateusza Polskiego (-64kg) podczas Mistrzostw Europy. Nie wiadomo jeszcze, kto go zastąpi, choć pojawiają się już pierwsze nazwiska. Jedno nawet zagraniczne.

Trener Chabros nie chciał komentować tej decyzji. - To nie w moim stylu - stwierdził krótko.

KAROL CHABROS: SERWIS SPECJALNY >>>

Czekamy więc na decyzje i ruchy PZB.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: straightblows
Data: 25-06-2018 23:51:56 
Największym sukcesem Chabrosa była wygrana z "reprezentacją" Turcji 22:0 ! Z tym sukcesem wiąże się nieustanne podnoszenie polskiego boksu z kolan.
 Autor komentarza: xionc
Data: 26-06-2018 00:38:24 
pewnie trener pilkarzy tez zlozy...
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 26-06-2018 18:57:30 
Chabros to taki dziwny Trener!Czym się kierowal ze zgodzil sie na pelnienie funkcji Trenera Reprezentacji Polski?Co sie takiego stalo ze zrezygnowal?Pan Chabros zapomnial ze obejmując tak zaszczytną funkcje staje sie osoba publiczną!Nie mozna zostawac Trenerem kadry "po cichu",pracować "w konspiracji" i odejsć ...nie w swoim stylu !
 Autor komentarza: straightblows
Data: 26-06-2018 20:02:36 
Lutonadam, święte słowa!
Jako trener kadry nie miał stylu, zatem ucieka z myślą, "jak tu zarobić i się nie narobić.
Dyrektor SMS...dumnie to brzmi!
 Autor komentarza: hawran
Data: 27-06-2018 09:25:19 
juz sie zaczeły durne komentarze.. co można osiągnąc podczas takiego czasu pracy z kadrą ?? jak będziemy wymieniac trenerów co roku to będą gówniane efekty .. A moim zdaniem przez takie komentarze odechciewa sie pracy i to moglo być przyczyną odejscia....Polskie narzekanie . Ktoś wymaga od kogoś coś w natychmiastowym czasie ...zejdzcie na ziemię.. opinie i komentarze na temat pracy trenera najwiarygodniejsze są od samych kadrowiczów ..a z tego co wiem byly pozytywne..
 Autor komentarza: Elissa
Data: 28-06-2018 06:08:29 
Myślę, że rezygnacja p. Chabrosa z funkcji trenera kadry narodowej to swego rodzaju wybieg. Wiadomo powszechnie, że nasi zawodnicy przez okres jego pracy niewiele osiągnęli, a wygrane mecze bardziej miały znaczenie propagandowe. W turniejach międzynarodowych było blado. Osobiście, do dziś nie mogę zrozumieć, jak trener i pion szkolenia, mógł zrezygnować z udziału kadry naszych zawodników w turnieju im. F. Stamma (pierwszy raz w historii), chyba strach przed wynikiem. Liczę, że wybrany zostanie przez PZB dobry fachowiec bo czasu do kwalifikacji mało.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 29-06-2018 18:34:49 
hawran...nikt Trenera Chabrosa nie"wymienil" On sam sie podal do dymisji!Więc nie bardzo wiem o co Tobie chodzi!Po za tym ...SPORT jest dla kibicow i jak ich nie ma i sie ich olewa to kazda dyscyplina upadnie... Zgadzam się z komentarzem Elissa!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.