HAYE POD WRAŻENIEM YARDE PO WALCE Z SĘKIEM

David Haye bardzo pochlebnie wypowiada się o Anthonym Yarde (16-0, 15 KO) po wygranej Anglika nad Dariuszem Sękiem (27-4-3, 9 KO). Podczas sobotniej gali w Londynie niepokonany 26-latek pokonał Polaka przez techniczny nokaut w siódmej rundzie.

- Nie mógłby mi bardziej zaimponować. Ma nokautującą siłę w obu rękach. Zaimponował mi w każdym aspekcie. Wygląda na pięściarza kompletnego, walczy równie dobrze jak wygląda! - powiedział o swoim młodszym rodaku Haye.

Sam Yarde, zapytany po walce o to, z kim chciałby teraz zaboksować, odparł: - Mogę walczyć z każdym. Dobrze wiem, że niektórzy rywale mi odmawiają.

W walce z Sękiem Yarde obronił pasy WBO European i WBO Inter-Continental w wadze półciężkiej. Polak był liczony w pierwszej rundzie. W siódmej pojedynek został przerwany przez sędziego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 24-06-2018 12:38:55 
Yarde zbudoway kulturysta kamień w łapie ale praca nóg i szybkość pozostawia dużo do życzenia Nie ma tej szybkości zadawaniu ciosów i dynamiki co np. Bivol Kovalev na tą chwilę nie tylko z Bivolem .Kovalevem stevsonem Beterbjevem Gwozdykiem nie ma szans ale myśle że na punkty by go zrobił Alvarez i możliwe że Brechmer niech zawalczy z kimś groźnym mocno bijącym z zaplecza czołówki typu Smith,Brown,Valera


jest nr 2 pretdentem do Kovaleva ale Myśle że jak kovalev wygra z Alavarezem to nie puszczą go na ruska bo ten by mu mocno zastopował Karierę
 Autor komentarza: Paulyester
Data: 24-06-2018 18:01:48 
Świetny zawodnik. W pełni rozumiem decyzję o przerwaniu walki. Sęk był karcony jak uczniak. Szkoda zdrowia.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 25-06-2018 03:43:08 
Haye by chciał Yarde w swojej stajni dlatego koloryzuje co nie zmienia faktu , że koleś walczył na półgwizdka i tak rozbił Sęka jak chciał.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 25-06-2018 03:44:01 
Szkoda , że Fonfary nie ma już w tej wadze. Chętnie zobaczyłbym potyczke z Yarde i piękny nokaut hehe
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.