PROMOWAŁ BINKOWSKIEGO, TERAZ MAZURKA, A CHCE INNYCH POLAKÓW

Były promotor Artura Binkowskiego - Bobby Hitz, i Jacek Galara będą organizować walki polskich pięściarzy w Chicago. Galara - menadżer Nicka Mazurka (9-0, 6 KO), spotkał się dziś rano z amerykańskim promotorem. Podczas rozmowy Hitz wyraził zainteresowanie współpracą z polskimi pięściarzami.

- Wiele lat temu byłem promotorem Artura Binkowskiego i już wtedy zauważyłem jakimi wspaniałymi kibicami są Polacy mieszkający w Chicago oraz okolicach. Po dzisiejszym spotkaniu jestem pewny, że nasza współpraca z Global Promotion będzie się dynamicznie rozwijać. Razem z polskimi zawodnikami będziemy odnosić sukcesy - przekonuje promotor.

Global Promotion wraz z Hitzem planują w najbliższym czasie podjąć współpracę z innymi polskimi oraz europejskimi promotorami.

23-letni Mazurek dwa tygodnie temu udanie powrócił po długiej przerwie, pokonując na punkty Terrella Woodsa. Po tygodniowym odpoczynku wrócił już na salę i wkrótce pozna datę kolejnego startu.

- Nie spoczywam na laurach, bo wiem doskonale, że czeka mnie jeszcze bardzo dużo roboty. Na szczęście nie boję się ostro zasuwać na treningach. Wiem, że w ostatniej walce popełniłem jeszcze sporo błędów, jednak pracuję nad tym, by w kolejnych pojedynkach już tych samych błędów nie powielać - zapewnił Amerykanin z polskimi korzeniami, mierzący 191 centymetrów i ważący w granicach 110 kilogramów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 22-06-2018 00:30:21 
Żydowskie nazwisko Hitz musi miec wejścia i kase xd
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.