OSCAR RIVAS SPRAWDZI W SIERPNIU JENNINGSA?

Bryant Jennings (23-2, 13 KO) przyznał niedawno, że promująca go grupa Top Rank ma już upatrzonego dla niego rywala, lecz nie chciał podać nazwiska do czasu, gdy nie zostanie podpisany kontrakt. Czy będzie nim Oscar Rivas (24-0, 17 KO)?

- Złożyliśmy ofertę kilku zawodnikom, lecz żaden z nich nie chciał przyjąć tej propozycji. Moi promotorzy w końcu znaleźli dla mnie rywala, ale dopóki nie podpiszemy kontraktu, nie chcę więcej zdradzać. Nie będzie to jednak facet z pierwszej dziesiątki czy nawet piętnastki - mówił kilkadziesiąt godzin temu pięściarz z Filadelfii.

Promotor Yvon Michel, który promuje Kolumbijczyka, prowadzi negocjacje w sprawie walki Rivasa z Jenningsem. Niezbyt wysoki jak na standardy wagi ciężkiej (184cm) ćwierćfinalista olimpijski z Pekinu (pokonał wtedy Kubrata Pulewa) od dziewięciu miesięcy jest mistrzem Ameryki Północnej. Pas NABF zdobył nokautując w pierwszej rundzie Carla Davisa Drumonda, a obronił w maju, wygrywając każdą rundę z Herve Hubeaux.

Jennings będzie główną atrakcją gali w Atlantic City zaplanowanej na 18 sierpnia. Amerykanin po serii trzech nokautów pod koniec kwietnia wypunktował dobrego Joeya Dawejkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-06-2018 20:16:22 
Już się ucieszyłem że Rivas w końcu przejdzie egzamin dojrzałości, a tu zapewne będzie lipa. Jennings dostanie zawodnika z rekordem 13-6 a Rivas 15-8 i dalej będą gdzieś tam w cieniu HW.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 21-06-2018 21:58:10 
@UP
Skąd takie przypuszczenia? Ledwo co się pojawiła wiadomość o tym zestawieniu przecież
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 22-06-2018 15:30:56 
Świetne zestawienie . Co za rok dla boksu .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.