CHISORA: PODOBNO JOSHUA SPOTKA SIĘ Z WILDEREM W PAŹDZIERNIKU

W poniedziałkowy wieczór Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO), wysłał z lekkim opóźnieniem gotowy do podpisania kontrakt ekipie Deontaya Wildera (40-0, 39 KO). Kiedy możemy spodziewać się pełnej unifikacji w królewskiej kategorii?

Nad Joshuą, mistrzem IBF, WBA i WBO, wisi obowiązkowa obrona z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Wilder - champion według WBC, powinien jak najszybciej złożyć podpis, bo inaczej w wyścigu do starcia z AJ-em może wyprzedzić go właśnie Rosjanin. Ale będący blisko tego zamieszania Dereck Chisora (28-8, 20 KO) zdradził, że prawdopodobnie w październiku poznamy nowego lidera wagi ciężkiej i posiadacza wszystkich czterech pasów.

- To będzie starcie dwóch głodnych sukcesów atletów. Wygra ten, który pierwszy mocno trafi, bo obaj biją bardzo mocno. Jeśli Joshua wybierze starcie z Powietkinem, załatwi go do końca trzeciej rundy, ale z tego co słyszę, on w październiku raczej skrzyżuje rękawice z Wilderem - zdradził Chisora, w przeszłości mistrz Europy, który 28 lipca spotka się w Londynie z przedostatnim rywalem Joshuy, Carlosem Takamem (35-4-1, 27 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-06-2018 20:10:03 
Unifikacji w tym roku nie będzie a Chisora znów dostanie KO, Takam sporym faworytem.
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 21-06-2018 20:18:06 
nie rozumiem głosów ,że ktoś by chciał tą walke za rok czy ileś.
Ta walka powinna się odbyć juz!!! I co z tego ,że ktoś straci 0 w rekordzie...
nie wiem dlaczego teraz wszyscy podniecają sie tym 0. Współcześni bokserzy to obecnie celebryci ..Ci z HW szczególnie (nawet Polskie podwórko).
Wszyscy wracają do złotego okresu HW ...lat 90 tych. Tylko wtedy wszyscy sie prali z sobą i czy E.Holyfield, Tyson, Bowe, Gołota, Moorer stracili swą wielkość bo nie mieli zera? Nie i każdy mógł przegrać z każdym...
Dlatego dawać tą walkę tu i teraz...i dopiero walka pokaże czy to jest wydarzenie na miarę tamtych legendarnych walk.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 21-06-2018 22:04:35 
Chodzi o to, że walką ma być zainteresowany każdy a nie tylko nieliczna grupa pasjonatów boksu. My o tym zestawieniu czytamy kilka razy w tygodniu a przeciętny Kowalski może raz na miesiąc. Temat musi być wałkowany żeby takich Kowalskich się trochę nazbierało, bo takich jak my bokserski świat ma głęboko w d***.
Walka ma się sprzedać bo wtedy 1 - w razie przegranej mają zabezpieczenie finansowe, 2 - łatwiej jest im odbudować swoje nazwisko
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 21-06-2018 22:44:41 
Ja myśle że jak Chisora będzie w formie to wygra.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.