TRENER ZAWODNIKA UFC CHĘTNIE ZOBACZYŁBY WALKĘ Z MAYWEATHEREM

Trener mistrza dwóch kategorii wagowych UFC Georgesa St-Pierre'a, Firas Zahabi powiedział, że chętnie zobaczyłby pojedynek na zasadach bokserskich swojego podopiecznego z legendarnym Floydem Mayweatherem Jr.

Od momentu hitowej walki McGregor-Mayweather, trend na przechodzenie z jednej dyscypliny do drugiej staje się coraz bardziej gorący. Wiele mówiło się o różnych potencjalnych pojedynkach jak Miocic (UFC) - Joshua, Błachowicz (UFC) - Adamek czy Narkun (KSW) - Masternak.

Zahabi był gościem jednego z podcastów, w którym wypowiedział się następująco:

- Ciągle męczę Georgesa "No zawalcz z Mayweatherem, no spróbuj" ale on odpowiada "To szalone", tak wiem, że to szalone, ale tę walkę chciałby zobaczyć każdy, wiem, że by sobie poradził, mogliby walczyć w limicie umownym.

- Namawiam go, ale on nie chce bić się z mniejszymi, nie wyzwie do walki mniejszego od siebie dlatego taka propozycja musiałaby wyjść ze strony Mayweathera.

Różnica wagi między obydwoma panami wynosi około 20 kg, St-Pierre walczy w wadze średniej (do 84kg) a Mayweather w półśredniej (do 66 kg)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 20-06-2018 23:43:44 
Bitch please...
 Autor komentarza: BOXER
Data: 21-06-2018 09:19:52 
To już lepiej niech walczy z Cainem Velasquezem. Cyrku ciąg dalszy.
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 21-06-2018 10:11:32 
Jebany rozpieszczony idiota , a żeby zbankrutował.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 21-06-2018 10:36:25 
Nie zbankrutuje. Foyd Mayweather to nie osoba, to przedsiębiorstwo. Idealnie zaplanowane, prowadzone, promowane i takie tam. Wystarczy śledzić instagram Floyda. Mayweather to nie Tyson rozdający samochody i inne prezenty. Mayweather to przychody co miesiąc z różnych źródeł. Pytacie kiedy znowu wejdzie do ringu czy nawet oktagonu? Ano wtedy jak przychody zaczną spadać.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 21-06-2018 11:38:38 
Niech spierdalają. Jeśli chcą wyzwania sportowego w swojej wadze to Kowaliow będzie chętny
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.