ALLEN CHCE PRZETESTOWAĆ SERCE TONY'EGO YOKI

Anglik David Allen (13-3-2, 10 KO) zapowiada, że przetestuje serce mistrza olimpijskiego w wadze super ciężkiej Tony'ego Yoki (4-0, 3 KO), z którym zmierzy się w najbliższą sobotę podczas gali w Paryżu.

- Yoka to niby duże nazwisko we Francji, ale ja jakoś nigdy o nim nie słyszałem. To dobry amator, dobry zawodnik na dystansach 3-rundowych. Ale walka jest zakontraktowana na 10 rund. Czy jest w stanie przez 10 rund robić to, co robi w pierwszych 3? Nie wiem. Jeśli tak, to ze mną wygra - mówi Allen.

- Zamierzam go wyboksować. Ludzie zaczną mnie wtedy traktować poważnie. W drugiej połowie walki go zamęczę, doprowadzę do frustracji, a potem wykorzystam moją siłę fizyczną, moje ciężkie ręce. Będę obijać tułów i głowę, będę go bić wszystkim, co mam, póki sędzia nie przerwie walki. Przekonamy się, czy ma serce. Będzie go potrzebować, żeby wytrzymać do drugiej połowy pojedynku - dodaje.

Podczas igrzysk w Rio de Janeiro Yoka zdobył złoto, pokonując w finale Joe Joyce'a. Poza tym Francuz ma w dorobku też m.in. amatorskie mistrzostwo świata z 2015 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pavlus
Data: 20-06-2018 17:15:49 
Dobrze jest prowadzony Yoka, ale czuję że i tak się nie będzie liczył w topie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-06-2018 18:04:12 
Allen to solidny 3-ligowiec więc Yoki niczym nie zaskoczy, ale życzę mu wygranej bo to porządny chłopak.
 Autor komentarza: Pawel1722
Data: 20-06-2018 18:39:36 
Allen to przeciętny zawodnik, ale nie skreślajmy go, przez wzgląd na jego doświadczenie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.