PAWEŁ RUMIŃSKI CHCE REWANŻU Z TOMKIEM GROMADZKIM

Piętnaście miesięcy temu niepokonany jeszcze wtedy Paweł Rumiński (4-2, 3 KO) przegrał wyraźnie na punkty z Tomaszem Gromadzkim (7-1-1, 2 KO). I teraz chętnie podszedłby do rewanżu.

- Generalnie nie jestem fanem walk Polaków między sobą, ale bardzo chciałbym dostać rewanż z Tomkiem. Siedzi mi w głowie tamta porażka. Wygrałem z nim w czasach amatorskich, a potem przegrałem jako zawodowiec i chciałbym rewanżu. Waga super średnia nie jest dla mnie, on do średniej pewnie nie zejdzie, ale moglibyśmy się spotkać gdzieś po środku, w umownym limicie. Razem damy dobrą bitkę i kolejną zadymę. Kibicom powinno się to podobać - przekonuje pięściarz z Warszawy, który w miniony weekend pokonał na punkty Grzegorza Niedźwiedzkiego.

Gromadzki w tym roku najpierw wypunktował Wojtka Wierzbickiego, a w zeszłym miesiącu ciężko znokautował Mariusza Runowskiego.

Przypomnijmy, że Rumiński jest autorem najszybszego nokautu w wykonaniu Polaka w boksie zawodowym. I był to ciężki nokaut. Poniżej prezentujemy Wam jego jakże udany debiut w gronie zawodowców.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BOXER
Data: 19-06-2018 09:07:35 
Chętnie to niech Paweł się weźmie do treningów bo na razie to straszy jak Cygan a nic w ringu nie pokazuje.Walki przegrywa i w ringu zero pomysłów na walkę .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.