SPENCE: HORN JEST OGRANICZONY, CRAWFORD ZROBIŁ, CO MIAŁ ZROBIĆ

Swoim ostatnim występem Terence Crawford (33-0, 24 KO) nie zaimponował Errolowi Spence'owi Jr (23-0, 20 KO), z którym być może zmierzy się w przyszłości w walce unifikacyjnej w wadze półśredniej.

W miniony weekend Crawford zastopował w dziewiątej rundzie Jeffa Horna (18-1-1, 12 KO) i zdobył pas WBO.

- Po prostu zrobił, co miał zrobić. Już tydzień przed walką mówiłem, że Crawford go zastopuje, tak że nie byłem niczym zaskoczony. Umiejętności Horna są ograniczone, on po prostu próbuje cię zastraszyć w ringu. Brakuje mu bokserskich podstaw - skomentował Spence, czempion IBF.

28-latek nie wykluczył, że kiedyś zaboksuje z Crawfordem, ale jednocześnie podkreślił, że łatwiej byłoby doprowadzić do pojedynków z Keithem Thurmanem (28-0, 22 KO) oraz zwycięzcą pojedynku Garcia-Porter, jako że wszyscy ci zawodnicy są reprezentowani przez Ala Haymona, który jest także jego menedżerem.

Spence kolejną walkę stoczy w najbliższy weekend we Frisco w Teksasie. Jego rywalem będzie Carlos Ocampo (22-0, 13 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Riddick
Data: 13-06-2018 16:05:14 
Najlepsze sportowo walki do zrobienia to Spencer - Crawford - Thurman i Usyk - Gassijev. Terrence Juniora zrobi tak jak Horna, z łatwością i pełną dominacją. Errol jest świetnym piesciarzem ale Crawford jest po prostu wybitny i zneutralizuje młodego jak Gamboe, Postola, Indongo i Horna. Fizycznie też nie będzie miał przewagi, TC jest suchy jak wiór, wysoki z dużym zasięgiem, spokojnie może przybrac kilka kilo suchych mięśni i nie straci ani szybkości ani elastyczności. W Lightwelterweight był duży, w Welter będą od niego niewiele więksi, a w przyszłości pójdzie jeszcze Superwelter i też sobie poradzi. Wybitny pięściarz. Jeśli wyczyści dwie kategorie pod rząd to będzie wśród największych legend i należy mu się to.

Na Łomaczenke nie ma co czekać, Ukrainiec zawsze będzie mniejszy, zawsze w pojedynku dwóch geniuszy wygra większy i silniejszy, zwłaszcza że Terrence świetnie dystansuje, kontruje i wykańcza.Niech czyści welter i idzie wyżej, jak najszybciej.
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 13-06-2018 16:25:35 
Crawford jest teoretycznie lepszy od Erolla ale nie znaczy ze z nim by wygral Dokladnosc konsekwencja i fizyczna sila Spence moga okazac sie nie do przeskoczena Jak ktos moze pokonac Craforda to tylko taki piesciarz jak Eroll - idealnie nauczony silny i trzymajacy sie planu
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 13-06-2018 16:28:25 
I co do tego co mowi Spence - pelna zgoda - kazdy wiedzial ze bedzie to swiniobicie
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 14-06-2018 16:37:35 
w walce Crawford vs Spence Jr stawiam na Erolla, na pkt. 40%, Eroll przed czasem 30%, Crawford ew. na pkt. 30%, ale w ogóle to obojętne byle do tej walki doszło
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.