CIEKAWY DEBIUTANT - KAMIL BODZIOCH (+91kg) ZAWODOWCEM!

Redakcja, Informacja własna

2018-06-08

Wkrótce na zawodowych ringach zadebiutuje kolejny ciekawy zawodnik - tym razem wagi ciężkiej. Grupa Tymex Boxing Promotion związała się z jednym z najlepszych pięściarzy kategorii super ciężkiej, 22-letnim Kamilem Bodziochem.

Kontrakt został podpisany na pięć lat z opcją przedłużenia umowy. Promotorem Kamila będzie Mariusz Grabowski. Dziś kontrakt z zawodnikiem parafował Mariusz Konieczyński, prezes grupy i prawa ręka Grabowskiego.

Bodzioch w dwóch ostatnich latach reprezentował nasz kraj na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. W obu przypadkach dochodził do najlepszej ósemki, ale przegrywał walki o strefę medalową. W tym roku rywal w ćwierćfinale był absolutnie w zasięgu Bodziocha, ale marzenia o medalu pogrzebała kontuzja.

Jako że kamera BOKSER.ORG jest wszędzie, prezentujemy Wam poniżej fragmenty tarczy Kamila z trenerem klubowym oraz jego dwa zwycięskie pojedynki przed czasem. Na naszym kanale Youtube znajdziecie oczywiście dużo więcej materiałów z walkami tego pięściarza. Debiut Bodziocha w gronie zawodowców zaraz po wakacjach. Miejcie na niego oko!