CIEKAWY DEBIUTANT - KAMIL BODZIOCH (+91kg) ZAWODOWCEM!

Wkrótce na zawodowych ringach zadebiutuje kolejny ciekawy zawodnik - tym razem wagi ciężkiej. Grupa Tymex Boxing Promotion związała się z jednym z najlepszych pięściarzy kategorii super ciężkiej, 22-letnim Kamilem Bodziochem.

Kontrakt został podpisany na pięć lat z opcją przedłużenia umowy. Promotorem Kamila będzie Mariusz Grabowski. Dziś kontrakt z zawodnikiem parafował Mariusz Konieczyński, prezes grupy i prawa ręka Grabowskiego.

Bodzioch w dwóch ostatnich latach reprezentował nasz kraj na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. W obu przypadkach dochodził do najlepszej ósemki, ale przegrywał walki o strefę medalową. W tym roku rywal w ćwierćfinale był absolutnie w zasięgu Bodziocha, ale marzenia o medalu pogrzebała kontuzja.

Jako że kamera BOKSER.ORG jest wszędzie, prezentujemy Wam poniżej fragmenty tarczy Kamila z trenerem klubowym oraz jego dwa zwycięskie pojedynki przed czasem. Na naszym kanale Youtube znajdziecie oczywiście dużo więcej materiałów z walkami tego pięściarza. Debiut Bodziocha w gronie zawodowców zaraz po wakacjach. Miejcie na niego oko!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 08-06-2018 19:23:57 
Statystycznie ci co nie za dobrze radzili sobie w amatorce byli średnimi zawodowcami. Z tego co widać ten gość absolutnie nic nie osiągnął poza uczestnictwem w prestiżowych zawodach. Jak dla mnie to tylko następny pięściarz który chciałby zarobić parę zł. na zawodowstwie.
 Autor komentarza: werus
Data: 08-06-2018 23:14:41 
Znafco wszehwiedzy weźmiemy sobie do Serca Twoje wskazufki. Na pewno bendom one wyznacznikiem prafdy!
 Autor komentarza: thegreates
Data: 09-06-2018 01:34:43 
pytanie do redakcji co się dzieje z Pawłem Wierzbickim ??
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.