HORN: NIE POWTÓRZĘ BŁĘDU - CRAWFORD: JA TO NIE PACQUIAO

Mistrz WBO w wadze półśredniej Jeff Horn (18-0-1, 12 KO) i pretendent Terence Crawford (32-0, 23 KO) spotkali się w czwartek na ostatniej konferencji prasowej przed walką, która w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się w MGM Grand w Las Vegas.

- Jestem zaskoczony, jak wielu ludzi stawia na rywala. Crawford to świetny zawodnik, czołówka P4P, wyczyścił wagę super lekką. Kiedyś popełniłem błąd, nie doceniłem w czasach amatorskich mniejszego ode mnie rywala i kilka razy leżałem. Nie powtórzę już tego błędu. Nie mogę doczekać, aż udowodnię wątpiącym, jak bardzo się mylą - powiedział Horn.

- On traktuje mnie jako małego zawodnika wagi półśredniej. W ringu przekona się, że jest inaczej. Jestem większy i silniejszy, jestem w swoim prime. Wiele osób zwraca uwagę, jak spychał Pacquiao, ale ja nie jestem Pacquiao. Zobaczymy w sobotę, kto będzie zamroczony i kto padnie - oznajmił z kolei Crawford.

Dla Horna będzie to druga obrona tytułu WBO, który w lipcu ubiegłego roku odebrał Manny'emu Pacquiao. Crawford, były mistrz świata w wagach lekkiej i super lekkiej, zadebiutuje w półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rocky80Balboa
Data: 08-06-2018 11:04:47 
Zapowiada sie swietna walka. Do tego Fury wraca. Fajny weekend dla fanow boksu.
 Autor komentarza: Riddick
Data: 08-06-2018 12:32:40 
Horn wcale Paca nie zdominował, na upartego można było mu zwycięstwo dać, ale była to bardzo bliska walka. Z dziadkiem Mannym. Crawford to zupełnie inna pułka, również gabarytowo jest większy od Filipino. Horn zostanie w ringu osmieszony i ciężko znokautowany ciosem na dół.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 08-06-2018 12:44:55 
Jak Horn wytrzyma do drugiej połowy walki, to będzie już jego spory sukces..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.