PROMOTOR JOSHUY: WILDER MA DWIE OPCJE

Promotor Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) potwierdził, że kolejną walkę Anglik stoczy we wrześniu w Wielkiej Brytanii. Nie ma tym samym szans, by zmierzył się z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) na terytorium Stanów Zjednoczonych.

- Wilder ma dwie opcje. Może się spotkać z Joshuą we wrześniu albo w grudniu bądź lutym. Joshua chce stoczyć kolejną walkę w Wielkiej Brytanii. Złożyliśmy Wilderowi stosowną ofertę. Rozmawiamy, negocjacje przebiegają w dobrej atmosferze. Powietkin jest już gotowy, Joshua również, więc musimy się spieszyć - powiedział Eddie Hearn.

- Następny pojedynek na pewno odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Decyzję tę podjęli AJ i trener Rob McCracken. Uważają, że zbudowaliśmy tutaj coś wyjątkowego, mamy olbrzymią widownię i świetną atmosferę. Chcemy to podtrzymać. Najbliższa walka może się odbyć w Londynie, ale jest też opcja pojedynku w Cardiff - dodał.

Wspomniany Aleksander Powietkin (34-1, 24 KO) jest obowiązkowym pretendentem WBA i to prawdopodobnie on będzie przeciwnikiem Joshuy, jeśli nie uda się osiągnąć porozumienia w sprawie walki z Wilderem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gluton
Data: 04-06-2018 11:26:56 
Saszka da radę i pomiesza plany Anabolicznego Janusza!!!
 Autor komentarza: FinoM
Data: 04-06-2018 11:50:49 
Gdy wszystko zaczęło się robić już bardziej klarowne, to nagle Wilder przestał szczekać. Hmmm, dziwne.
 Autor komentarza: masta
Data: 04-06-2018 12:00:09 
Racja, coś Wilder zamilkł ostatnio...
Mam nadzieję, że Povietkin powalczy najpierw z nigeryjczykiem.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 04-06-2018 12:30:41 
Mam nadzieję, że jednak się dogadają i zawalczą ze sobą. Starcie z Povietkinem to strata czasu, a o np. kontuzję nietrudno.
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 04-06-2018 12:43:03 
pół roku temu Hearn wyglądał grał rolę poważnego stratega biznesowego, mogło nie dojść do walki - jeszcze - z Wilderem bo Joshua miał zawalczyć w USA z Millerem, a Wilder np. z Whyte'm w Londynie, co miało podwoić jeszcze skalę potyczki o wszystkie pasy .... można to było kupić, teraz odwalił jakiegoś pajacyka i będzie walka dwóch sterydów o 3 pasy po co tym się zajmować?
 Autor komentarza: mishkakitkov
Data: 04-06-2018 12:55:08 
rusek nie ma szans. Aj będzie nim rzucał po ringu jak kliczko
.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 04-06-2018 13:01:17 
Kliczko nikim nie rzucal tylko sie ustawicznie po chamsku wieszal na Saszy a czasami nawet zalotnie i cieplutko przytulal
 Autor komentarza: Darkmanx
Data: 04-06-2018 13:34:51 
tej walki nie bedzie nigdy bowe tyson bowe lennox cos w tym stylu nigdy
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 04-06-2018 15:46:17 
"Kliczko nikim nie rzucal tylko sie ustawicznie po chamsku wieszal na Saszy a czasami nawet zalotnie i cieplutko przytulal"

Każdy zapamiętuje to co chce. Widać Ty zapamiętałeś urojone "zalotne przytulanie". Widać albo czegoś Ci brakuje albo za dużo fantazjowałeś podczas tej walki.
A co do rzucania to oczywiście było i to dosłownie. Władek miotał zamroczonym Powietkinem momentami bardzo solidnie nie wspominając już o tym że bodajże w 2 rundzie już po kapitalnym lewym sierpowym pod Saszą ugięły się nogi, zatańczył i wylądował na deskach.
Ale żeby pamiętać szczegóły walki bokserskiej czyli to że padały tam ciosy trzeba nastawiać się na oglądanie boksu a nie na zaspokajanie swoich fantazji i hejterstwo...

Co do artykułu to chyba jednak najpierw odbędzie się walka z Powietkinem. To ryzykowne starcie ale co za tym idzie również ciekawe. Sasza nawet w obecnej sytuacji jest groźny dla każdego pięściarza. Władek niestety zabił widowisko i zawalczył brudno i brzydko + bezpiecznie dla siebie. Dla AJ może to być o tyle trudniejsza walka że facet ma inny styl co gwarantuje lepszą dla oka walkę. Facet nie jest tak ostrożny jak Władimir więc i może być w ringu momentami ciekawie.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 04-06-2018 15:58:54 
Wilder ma 2 opcje:

1. we wrześniu
2. w grudniu
3. w lutym
 Autor komentarza: Devlin
Data: 04-06-2018 16:50:08 
Patrzcie wyżej dwóch fanboyów Joshuy wyszło z nory i już zaczynają wyć. Jedyne co w tych negocjacjach było klarowne to że Joshua odrzucił 50 mln od Amerykanów twierdząc że woli walczyć u siebie mimo że wcześniej przysięgał że za 50 mln mln zawalczy z Wilderem nawet jutro. To jedyne co było klarowne w tych negocjacjach. Wiadomo tylko że Joshua zabarykadował się w Anglii i daje Wilderowi jakieś kontroferty ale nie wiadomo jakie.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 04-06-2018 17:08:56 
Hearn to ty masz dwie opcje puścic swoją kure znoszącą zlote jajka po wpierdziel od Wildera albo zrobic z niego drugiego Amira Khana o ,którym juz prawie każdy zdążył zapomniec .
 Autor komentarza: RobertoW
Data: 04-06-2018 18:48:00 
@Devlin - nie wiem jak Panowie wyżej, ja funboyem Antoniego nie jestem, ale nie lubię Wildera za styl bycia, z drugiej strony ma do tego prawo jak każdy. Mam tylko do Ciebie pytanie - jakie 50 milionów było klarowne ? chyba tak bardzo klarowne jak mój komentarz jakiś tydzień temu czy lepiej - po kilkunastu piwach, z którego nic nie wynikało :) 50 milionów ? skąd ? a no tak, zapomniałem, multimilioner Deontay Leshun Wilder to multimilioner... sięgnął do skarpety i akurat te 50 mu się wysypało, bo tak dałby Oluwafemi Olaseniemu okrągłe 100 albo i może ze 200 baniek...
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 04-06-2018 20:08:14 
Wilder to milioner gaża za walki to tylko kropla w morzu tego co zarabia.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 04-06-2018 20:33:14 
ja daje z miejsca 225 mln za walke AJ ze mna...
 Autor komentarza: Devlin
Data: 04-06-2018 20:51:12 
Przecież to była oficjalna oferta a gdyby nie była prawdziwa albo pewna to Joshua i Hearn już dawno by o tym trąbili zamiast tłumaczyć się jak dzieci że jednak wolą walczyć u siebie za mniejsze pieniądze. Sam Hearn przyznał że oferta walki w USA jest najbardziej lukratywna. Joshua sam sobie strzelił w stopę bo myślał właśnie tak jak wy, że w Ameryce nie da się zarobić na boksie i nikt w to nie zainwestuje. Same kasyna w USA mogą wyłożyć kilkanaście milionów dolarów na taką walkę nie mówiąc już o różnego rodzaju reklamodawcach. To że w USA nie ma chętnych na walkę Wildera z Moliną czy Washingtonem to nie znaczy że nie będzie chętnych na walkę Wildera z Joshuą o wszystkie pasy kategorii ciężkiej czego jeszcze w historii boksu nie było. USA jest jednak kilkanaście razy większe od Anglii. A tak poza tym to nie Wilder płaci tylko Al Haymon. Kurczę nie wiem jak ludzie mogą nie rozumieć tak prostych rzeczy i zadają takie głupie pytania. Tu nawet nie trzeba znać się na boksie tylko chociaż trochę wiedzieć jak funkcjonuje świat i wyciągać właściwie wnioski z zaistniałej sytuacji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.