Archiwum wiadomości z dnia: 2018-06-02

 NA ŻYWO: PÓŁFINAŁ MOCNEGO TURNIEJU W GDAŃSKU

Kadry narodowe siedmiu państw wysłały swoich reprezentantów na VIII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Zygmunta Chychły. Trener naszej kadry - Karol Chabros, z którym postaramy się w trakcie transmisji porozmawiać - bacznie obserwuje poczynania swoich podopiecznych. Gorąca atmosfera i prawdziwe emocje gwarantowane, bo dziś ośmiu Polaków w półfinałach - zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.

MICHAŁ CIEŚLAK: MUSZĘ NARZUCAĆ RADCZENCE SWÓJ STYL

- Mogę dużo obiecywać, ale potem trzeba to pokazać w ringu. Wydaje mi się jednak, że jestem w naprawdę dobrej formie - zapowiada Michał Cieślak (15-0, 10 KO), który dziś wieczorem na ringu w Legionowie skrzyżuje rękawice z Siergiejem Radczenką (6-1, 1 KO). Ukrainiec trzykrotnie gościł na obozach Władimira Kliczki i pomimo zaledwie siedmiu walk na koncie jest doświadczonym pięściarzem.


MECZ KADRY NARODOWEJ: POLSKA vs TURCJA - KIELCE

Ciekawie zapowiada się weekend w boksie olimpijskim - na początek czerwca trzydniowy turniej w Gdańsku, następnie 9 czerwca Międzynarodowe Grand Prix Małopolski z Brzeska oraz mecz Warszawa kontra Radom w Warszawie by mocnym akcentem zakończyć sobotę w konfrontacji Kadry Narodowej Polski i Turcji. Po złapaniu oddechu przyjdzie czas na walecznych warszawiaków podczas niedzielnej Grandy - to wszystko na żywo!


MATEUSZ TRYC CZEKA NA NOWEGO RYWALA

- Mój styl się nie zmienia i jest efektowny dla kibiców. Pojawił się problem z rywalem, ponieważ dzień przed ważeniem został zawrócony na lotnisku, ale szukany jest jego następca - mówi Mateusz Tryc (5-0, 4 KO), jeden z bohaterów dzisiejszej gali w Legionowie.CHARLO: CHCĘ GOŁOWKINA ALBO CANELO

- Niestety jedyne co mogę teraz zrobić, to po prostu czekać - mówi Jermall Charlo (27-0, 21 KO), były mistrz świata wagi junior średniej, który awansował jakiś czas temu do średniej i dobija się do walki z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO) bądź Giennadijem Gołowkinem (38-0-1, 34 KO).

PAWEŁ STĘPIEŃ: CHCĘ POKAZAĆ DOBRY BOKS

- Nie wiem w jakiej formie przyjechał rywal, ale w przeszłości udowadniał, że boksować potrafi. Kiedy walczę z luzu, wychodzi mi to najlepiej i właśnie taki boks chciałbym pokazać dzisiaj - mówi Paweł Stępień (9-0, 8 KO), który dziś wieczorem podczas gali w Rzeszowie skrzyżuje rękawice z Ricardo Marcelo Ramallo (22-12-1, 16 KO) z Argentyny.