CIEŚLAK PEWNIE POKONAŁ RADCZENKĘ

W walce wieczoru gali w Legionowie, Michał Cieślak (16-0, 10 KO) odniósł pewne punktowe zwycięstwo nad Siergiejem Radczenką (6-2, 1 KO).

Radomianin już od pierwszych sekund pojedynku prezentował charakterystyczny dla siebie styl, ogromna agresja i dynamika, praca z trenerem Liczikiem zdecydowanie przyniosła efekty.

Siła ciosów Cieślaka robiła kolosalne wrażenie na przeciwniku. W drugiej rundzie położył swojego rywala dwukrotnie na deski i wydawało się, że skończy walkę przed czasem, jednak Radczenko przetrwał kryzys i dotrwał do gongu.

W kolejnych rundach oglądaliśmy ze strony Polaka bardzo dynamiczne, długie kombinacje, którymi żądlił Ukraińca, jednak ten nie dawał się powalić aż do rundy szóstej, w której został trafiony czystym prawym krzyżowym na szczękę. Poraz kolejny przetrwał jednak kryzys.

Cieślak rzucił się do ataku, lecz Radczenko wykazał się wielką odpornością i ostatecznie Polak odniósł jednogłośne zwycięstwo na punkty.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 03-06-2018 00:03:11 
Polaka z małej litery a Ukrainca z dużej.Kto pisze te teksty???Coż szkoda troche ze walki nie obejrzałem ale zgodnie z tym jak typowałem choc stawiałęm ze przed czasem
 Autor komentarza: MLJ
Data: 03-06-2018 00:03:49 
Przede wszystkim kolejny raz Cielak pokazuje jakie z niego ringowe chamidło.
Wali w tył głowy, bije klęczącego. I kolejny raz uchodzi mu to na sucho przy akompaniamencie chyba najgorszego Polskiego sędziego - Zwolińskiego. Końcówka walki i pchnięcie, to już klasyczny podblkokowy sebix..

Widać że cruiser to waga Cieślaka. Podobał mi sie pierwszy nokdaun,. Na plus agresja, siła ciosu. Ale przed koksem też był agresywny..
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 03-06-2018 00:12:57 
Podobał mi się boks w wykonaniu Michała Cieślaka, ale trzeba od razu zaznaczyć, że Michał dobrze prezentuje się na tle pasywnych przeciwników. Obrona Polaka mnie nie przekonuje. Podejrzewam, że jak Cieślak trafi na agresywnie boksującego rywala, to może skończyć na deskach. Michałowi brakuje sprytu, jest usztywniony. Moim zdaniem można to u niego poprawić zwiększając liczbę sparingów z różnymi przeciwnikami. Uważam, że nowy trener - Andrzej Liczik pozytywnie wpłynie na boks Michała. Widać pracowano nad lewym prostym, co przy warunkach fizycznych Michała powinien często występować. Poza tym Michał cofał się pod liny. To dla niego ewidentnie element walki, który musi ćwiczyć, przepracować na sparingach, by nauczyć się umiejętności przetrwania w ringu z agresywniejszym rywalem. Szybkość rąk u Cieślaka jest na przyzwoitym poziomie.

Lubię agresywny styl boksowania Michała, ale niestety ma on skłonności do faulowania. Trzeba coś z tym zrobić. Nie podoba mi się to. Sędzia powinien być bardziej stanowczy w tej walce w stosunku do Michała.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 03-06-2018 00:15:23 
No i na generalnie na plus ciosy z lewej ręki Michała. Myślę, że Liczik wyraźnie popraw boks Cieślaka.
 Autor komentarza: Destruktor
Data: 03-06-2018 00:16:36 
Chamidło to jest Polak co nie widział symulacji Radczenki (cios z jaja okazał się ciosem prosto w pas, potem było za nisko ale tez nie w jaja), a do tego ile razy Radczenko obracał głowę podczas walki. Cieslak może ze dwa razy przesadził ale to i tak daje najciekawsze walki ze wszystkich Polaków w tej kategorii. Na dziś dla mnie numer 1 i wcale bym go nie dawał w roli przegranego z Główką. każdy może z nich wygrać. Przynajmniej po tym jak Główka walczy ostatnimi czasy.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 03-06-2018 00:18:33 
Znowu na wspomagaczu?
 Autor komentarza: TomHorn
Data: 03-06-2018 00:37:03 
Czyli to nasz nr 1 w cruiser. Pokonał Radczenkę w lepszym stylu niż Głowacki.
 Autor komentarza: astarte
Data: 03-06-2018 01:02:02 
cruiser definitywnie bardziej mu sluzy niz ciezka. ringowe chamidlo, to prawda. to, ze ukrainiec tez jakis lewy to inna kwestia. nie ma co opluwac jednego by bronic drugiego.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 03-06-2018 01:14:45 
Wiadomo Cieślak potrafi :) interesuje mnie przyszlość Radczenki , bo tak samo jak z Kassim najpierw wychwalali go ponad wszystko... A potem po 2 latach okazało się że od chwili pojawienia sie przegrywał wszystko ...
Nie twierdze że to łatwy przeciwnik , bo z Głowackim prawie mu sie udało ... ale jak nic z nikim nie wygra to znowu zaczne dzielić to co piszą w mediach przez 4.
Kassi już pokazał na gali Najmana że można nie dostać ciosu rezygnować z walki ... ciekawe jak to będzie z Radczenką ... Cieślak podkręcił licznik o jedno oczko wyżej .
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 03-06-2018 01:28:48 
Kassi to bardzo dobry bokser byl ale zmeczony walkami od sedziow.. Wygrana z breazele walek, remis z arreola walek, przegrana na punkty po 4 rundach z mlodym furym wałek... Adamek na tle kassiego tez slabo wypadl i na neutralnym terenie by przegral.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 03-06-2018 01:55:23 
@t4b4

z Adamkiem bardzo fajnie sie zaprezentował , ale to co było na gali Najmana to jest jakaś porażka ...
Wiadomo Ugonoh dobry puncher , ale zeby koles dostał paredziesiąt tysięcy złotych , bo tyle mniemam wynosi jego gaża i zrezygnował z walki po wyblokowaniu wszystkich ciosów . Konkurencja konkurencją , ale kazdy się bedzie bał go teraz zaprosic gdziekolwiek .
 Autor komentarza: vitalisfan
Data: 03-06-2018 05:46:50 
Ktoś zwrócił uwagę na kolor spodenek https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRnn0UU-7pNA5Cj0MAR4WmSflk_6VKR33OSUUPdBlZ-2ysoy5rMKw ?Przypadek czy pluje nam w gębę?
 Autor komentarza: Trice
Data: 03-06-2018 06:51:51 
Ja sie nie zgodze że Cieślak walczył nieczysto. Boksował dynamicznie a Radczenko starał sie go blokować klinczami. Cieślak sie mocno rzucał żeby sie wyrwać, a że Radczenko przy okazji obrywał... mógł nie klinczować.

Zreszą nie wiem czy ta energia Cieślaka, to nie jest jego główny problem, bo w każy cios wkładał dużo siły, tak jakby kompletnie nie umiał różnicować ciosów. Większość pruła powietrze, a on słabł momentami to tych huraganach.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 03-06-2018 11:35:16 
Niezła walka Cieśaka ale na tle statycznego rywala co nie podjął walki trochę poprawił pracę nóg bił seriami jest silny jak na cruser myśle że dałby radę drugiemu prospektowi Balskiemu.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 03-06-2018 18:49:17 
Biję się fajnie,często na wariata, na razie to taki nasz ura-bura zabijaka

czy będzie z niego coś więcej zweryfikuję czas.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.