DIABLO WŁODARCZYK: RYWAL MOCNO BIJE, TRZEBA MĄDRZE ZABOKSOWAĆ

- Jeśli tylko nadarzy się okazja, trzeba będzie kończyć walkę, ale rywal również potrafi mocno uderzyć - zapowiada na godziny przed starciem z Olanrewaju Durodolą (27-5, 25 KO) zmotywowany Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (54-4-1, 38 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 02-06-2018 13:04:32 
Diablo ogólnie spoko z ciebie gość ale oddając jeden cios na runde świata nie zwojujesz
Nie chodzi o to że Gasijew jest od ciebie 10 X lepszy ni z ty w swoim prime, bo jest ale o to że nawet nie podjąłeś walki.

Szacun dla ciebie za sportowe sukcesy ale niech ta walka naprawdę bedzie ostateczną weryfikacją twojej formy, bo pieniądze to nie wszystko, zdrowie jest ważniejsze.
 Autor komentarza: Luton
Data: 02-06-2018 13:11:46 
Taktyka taka jak zawsze. Żołwik i pierwsze 6 rund w plecy. To jest ulubiona strategia Diablo niezależnie od cech rywala, a w przypadku Durodoli to nawet niegłupia strategia. Dopóki Durodola jest swieży jest groźny. Głupie jest tylko, że on te rundy oddaje w całości wyprowadzając 3 ciosy w ciągu 3 minut.
 Autor komentarza: Mars
Data: 02-06-2018 14:07:29 
Tego nie zmienisz, facet miał od zawsze inne priorytety, teraz rodzina 500+... Włodarczyk czuje się w tym rządowym pakiecie jak ryba w wodzie...fujary nie przestawisz...
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 02-06-2018 14:12:14 
Trafne uwagi.
Najgorsze jest to, ze nawet z tych 3 ciosów (w tym 2 niecelnych) na krajowym podwórku sędziowie potrafią zrobić rundę zwycięską dla Diablo. Na pytanie, skąd taka punktacja, usłyszymy że za doskonalą obronę. Niestety sam Krzysiek uwierzył w słuszność paru takich werdyktów i nie zmienia nic w swoim stylu.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 02-06-2018 14:57:34 
"Niestety sam Krzysiek uwierzył w słuszność paru takich werdyktów i nie zmienia nic w swoim stylu"

Nic nie zmienia w swoim stylu nie dlatego że wierzy że i tak wygra a dlatego że inaczej nie umie/nie czuje się wtedy komfortowo.

Dodali do tego wymówki które w tej stajni są bardzo częstym zjawiskiem tj opowiadają jakim to nie byłby facet królem gdyby na ringu prezentował to co na sali (oczywiście nie może) i tak Diablo funkcjonuje.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-06-2018 15:08:19 
Diablo po walce:
- Nie wygodny zawodnik, mocno bijący. Nie wiem co się stało, teraz tydzień wolnego i powrót na salę. W następnej walce wrócę mocniejszy i zobaczycie starego Diablo...
 Autor komentarza: Miro
Data: 02-06-2018 15:14:10 
Tadeo1970

to nie o to chodzi, po prostu Włodarczyk obecnie irytuje kibiców boksu swoją postawą w ringu.Jeśli boks to jego zawód to trzeba stwierdzić , że ostatnio źle wykonuje swój zawód. Gdyby pracownik lenił się w pracy wykonując swoja pracę tak jak to robi Diablo w ringu to pracodawca takiemu pracownikowi dał by ostrzeżenie albo wywalił by go na zbity pysk. Jeśli Włodarczyk nie lubi już wykonywać swojej pracy w ringu , która ma polegać na zadawaniu ciosów własnych a nie inkasowaniu ciosów przeciwnika to krótko mówiąc niech zmieni pracę na inną. Jeśli nie lubi wysiłku to najlepiej gdzieś na ciecia , przesiedzi na służbie 12 godz na 24 godz i spoko. Nikt nie będzie miał mu tego za złe. Kibice wymagają w ringu od Diablo zaangażowania , pokazania, że chce walczyć, że walczy dla siebie ale i dla kibiców. Jeśli już tego nie potrafi robić nie wiadomo z jakich powodów zasadnych czy urojeniowych to po prostu niech kończy wykonywać ten zawód i zajmie się czymś innym. Tak samo myślę, że i promotor i trener oczekują świadczenia dobrej pracy przez Włodarczyka. A jeśli nie to niech się zwija a nie przedłuża karierę i irytuje tym kibiców. Bo kibice mają pojęcie na czym polega boks.Na pewno nie na staniu za podwójną gardą i wyprowadzeniu 1 czy 2 ciosów w rundzie .Nikt nie będzie wychwalał Diablo za przeszłość. Wówczas już był chwalony . Dzisiaj postawę Diablo ocenia się przez pryzmat miernoty jaką demonstruje w ringu.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 02-06-2018 15:22:06 
Wlodarczyk taki ma styl. Z jakis wzgledow boi sie otworzyc, ja mysle, ze po prostu jest wolniejszy od rywali, gorzej skoordynowany, bo nigdy nie widzialem go w zadnych szybkich wymianach. Dostosowal swoj styl do mozliwosci. To sie nazywa madrosc, zwlaszcza, ze ma plombe w odwodzie. Ale zgadzam sie z przedmowcami, ze 3 ciosy proste na runde to za malo na cokolwiek. Przy jego mocy dziwie sie, ze nie bije kombinacji ala Adamek po 3 uderzenia. To mogloby wielu gosci skladac. Ale realistycznie, ta waga jest tak obsadzona, ze owszem kase mozna jakas tam zarobic, ale Wlodar jest poza top8 tej wagi. Szanse na pas zadne. Moim zdaniem powinien brac Szpilke na tapete za fajna kase i jeszcze go ubic dla chwaly.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 02-06-2018 15:54:32 
Włodar od I walki z Cunninghamem ma blokadę psychiczną i boi się dostać cios. O to cała zagadka jego stylu.
Przed i w trakcie I walki walczył zupełnie inaczej.

Może nie był demonem szybkości, ale wyprowadzał ciosy w kombinacji i dobrze kontrował.
Zdaje mi się, że Durodola go może znokautować.
 Autor komentarza: adambw
Data: 02-06-2018 16:20:12 
pszczola zadli raz a pozniej umiera....
 Autor komentarza: rafaljanek
Data: 02-06-2018 16:40:32 
Krzysiu postawiłem 100 zł na durodole. Nie spierdziel tego
 Autor komentarza: JKWSB
Data: 02-06-2018 16:43:43 
@Tadeo1970

Jest mi dokładnie obojętne, czy Włodarczyk wygra, czy nie, bo o powrocie na szczyt i tak już nie może marzyć. Wkurza mnie jednak ten pseudopartiotyczny szantaż emocjonalny: "Musicie kibicować Krzyśkowi, bo to Polak!", "Nie możecie krytykować Najmana i jego gali, bo była polska, a nawet narodowa!" i "W ogóle nie należy mówić źle o jakiejkolwiek inicjatywie związanej z polskim boksem, bo ten boks jest polski, a inicjatywa jeszcze bardziej polska!".

Jak coś jest złe, kiepskie, beznadziejne, żałosne, katastrofalne czy wręcz obraźliwe - jak np. Narodowa Gala Boksu - to należy tak to nazywać. Nie każdy pajac z orzełkiem na piersiach zasługuje na szacunek i nie każde g... z biało-czerwoną flagą w tle jest powodem do dumy. Przeciwnie, chwalenie czegoś takiego jest niepatriotyczne.
 Autor komentarza: psychox
Data: 02-06-2018 16:48:38 
Cunningham zablokowal Krzysia - od tatej walki stal sie super ostrozny, boi sie przyjac. Zadna tajemnica.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 02-06-2018 18:57:54 
@JKWSB

Nie odpisuj mu to troll. Podejrzewam, że to pewnie bak w przebraniu
 Autor komentarza: Clevland
Data: 02-06-2018 19:12:23 
Wynagrodzenie proporcjonalne do postawy w ringu...

Szkoda mi tylko promotora i trenera bo oni świecą za diablo oczyma.
Jeden wykłada kasę, robi marketing, drugi zbiera ciosy na tarcze.
Przychodzi walka i diablo najchętniej wystawiłby trenera do ringu.
 Autor komentarza: Tommy99
Data: 03-06-2018 00:50:17 
Jestem Januszem, Karyna czy jak ich tam nazywacie. Naleze do grupy kibicow, ktorym albo boks sie podoba albo nie podoba. Z boksem jest jak z muzyka lub filmem, powinny sie w Tobie uwypulic emocje. Powinnny sie pojawic lzy, radosc, smutek a najlepiej jakby to byla ekscytacja. Ogladajac Wlodarczyka nie czuje absolutnie nic, zero. Specjalnie wypilem pare drinkow mniej zeby obejrzec walke i to byl ostatni raz kiedy poswiecilem temu panu czas. Czestotliwosc wyprowadzania ciosow to jakis dramat, nie ma zmiany tempa walki, komentatorzy jakby chcialo sie im spac. Proponuje zorganizowac walke o pas WBF w hotelu robotniczym w Sawrzedzu. To nie jest zlosliwosc tylko obiektywna wypowiedz, nie uwazam sie za hejtera i pisze to co widze. Najsmutniejsze jest to ze do ogladnia zostali tylko Adamek, ktory ma 42 lata i Sulecki. Taki jest stan polkiego boksu dla przecietnego kibica.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.