HEARN POROZUMIAŁ SIĘ JUŻ Z 6 ZAWODNIKAMI WS. WALK NA DAZN

Szykujący się do podboju amerykańskiego rynku promotor Eddie Hearn osiągnął już porozumienie z sześcioma zawodnikami i jest blisko porozumienia z dwunastoma kolejnymi.

W czerwcu szef Matchroom Boxing, stajni promującej m.in. zunifikowanego mistrza wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuę (21-0, 20 KO), ma oficjalnie zaprezentować pierwszych zawodników, którzy będą występować na platformie streamingowej DAZN. Pierwsze gale w ramach podpisanego niedawno kontraktu mają się odbyć we wrześniu i w październiku w Nowym Jorku i Los Angeles, a kolejna w listopadzie w Las Vegas.

- Nasza umowa przewiduje 12 dużych gal i 4 ogromne gale każdego roku. Pierwsza olbrzymia gala będzie miała miejsce w listopadzie w Vegas - powiedział.

HEARN CHCE ZBUDOWAĆ NAJWIĘKSZĄ STAJNIĘ W HISTORII USA >>>

Hearn oświadczył, że w najbliższym czasie zakontraktuje "trzy do pięciu dużych nazwisk", a do tego wielu zawodników również popularnych, ale nie cieszących się aż tak dużą renomą. Poza tym zamierza podpisać umowy z młodymi pięściarzami, w tym również amatorami. Zatrudnić chce także bokserów, dla których będzie to "ostatnia szansa na salonach".

- To będzie prawdziwa mieszkanka - stwierdził.

Do grupy Hearna nie dołączy raczej Adrien Broner (33-3-1, 24 KO), któremu promotor proponował 6,75 mln dolarów za trzy walki na przestrzeni roku. Amerykanin uznał to za niewolnicze warunki, ale szef Matchroom Boxing podkreśla, iż zgłosiło się do niego wielu zawodników, którzy chętnie zaakceptują umowę odrzuconą przez Bronera.

- Broner ujawnił wartość kontraktu, co sprawiło, że otrzymaliśmy jakieś 30, a może 40 telefonów od gości, którzy powiedzieli, że oni wezmą taki kontrakt - oznajmił Hearn.

Wśród pięściarzy, których Hearn ma na celowniku, znajdują się m.in. Adam Kownacki (17-0, 14 KO) i Andrzej Fonfara (29-5, 17 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Riddick
Data: 01-06-2018 12:25:06 
W sumie nie dziwię się, że chce Fonfare. Żeby pokazywać efektowne walki trzeba zatrudnić nie tylko ładnie bijących, ale i ładnie zbierających. Andrzej to niewątpliwie gwarantuje :)
 Autor komentarza: MONTE
Data: 01-06-2018 13:09:14 
Oczywiste jest, że nasz Andrzej byłby zapychaczem jego gal. Taki chłopiec do bicia albo katapulta dla prospektów. Dla Andrzeja dobre i to.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 01-06-2018 14:32:05 
Moga go zatrudnic jako worek ziemniakow, ale czy tak latwo oklepac Fonfare... zobaczymy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.