Archiwum wiadomości z dnia: 2018-05-30

 


TAM SIĘ WSZYSTKO ZACZĘŁO - MGPM

Przedwakacyjne spotkanie z dobrym boksem w Małopolsce - tak po 4 sezonach Międzynarodowego Grand Prix można jednoznacznie stwierdzić. Oczekując na wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady, czas zgłaszać się na podsumowanie sezonu letniego w miejscu gdzie się wszystko zaczęło - Brzesko, Plac Kazimierza. Informacje w rozwinięciu.

ĆWIERĆFINAŁ XXIV OOM 2018 - WYNIKI MĘŻCZYZN

Trwa dobra passa południa - zwycięzcy, młodzi zawodnicy po zaciętych walkach mają już medale, ale jakiego koloru? Teraz przyszedł czas odpoczynku i regeneracji, bo w piątek powalczą o niedzielny finał. Kogo w nim zobaczymy? Na razie wyniki wszystkich walk czwartego dnia XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Koninie.
VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ IM.ZYGMUNTA CHYCHŁY

Tak, to już ósma edycja mocnego turnieju w Gdańsku - to tutaj zaczęli przyjeżdżać utytułowani zawodnicy z innych krajów, a trenerzy kadry chętnie wysyłają swoich podopiecznych do naprawdę trudnej walki. Dlatego warto od piątku odwiedzać starówkę, nie tylko turystycznie, bo w samo południe do niedzieli można nacieszyć oko naprawdę dobrym boksem i to w niesamowitej scenerii. Szczegóły i trochę historii w rozwinięciu.