HEARN DAJE 6,75 MILIONA ZA 3 WALKI - BRONER: TO NIEWOLNICZY KONTRAKT

Niektórzy są niereformowalni i nie potrafią uszanować pieniędzy. Najlepszym przykładem jest Adrien Broner (33-3-1, 24 KO), który ostatnio, delikatnie mówiąc, nie porywa, a ofertę blisko siedmiu milionów za trzy walki nazywa "niewolniczą".

Obchodzący wkrótce 29. urodziny Amerykanin w pewnym momencie miał być następcą Mayweathera, jednak rzeczywistość pokazała, że daleko mu do Floyda. Mimo wszystko zdołał sięgnąć po tytuł mistrza świata w czterech różnych limitach. Ostatnio boksował poniżej oczekiwań. Nie wygrał od piętnastu miesięcy, a nawet gdy pokonał dwa do jednego Adriana Granadosa, wielu specjalistów dyskutowało z tym werdyktem. W zeszłym miesiącu zremisował z Jessie Vargasem.

Eddie Hearn po zdobyciu rynku brytyjskiego i europejskiego ruszył na podbój Ameryki, w czym ma mu pomóc kontrakt z platformą DAZN. Szerzej o tym pisaliśmy TUTAJ. Szef stajni Matchroom szuka więc znanych nazwisk. Już wcześniej skusił Daniela Jacobsa, rozmawia również z Julio Chavezem Jr, braćmi Charlo, a teraz złożył również propozycję Bronerowi. I to na naprawdę dobrych warunkach. Pierwszą walkę "The Problem" miałby stoczyć we wrześniu tego roku za 2 miliony dolarów. Drugą w marcu przyszłego roku za 2,25 miliona "zielonych". Zwieńczeniem tej współpracy miałby być pojedynek we wrześniu 2019 za 2,5 miliona. Łącznie 6,75 miliona dolarów za trzy walki w przeciągu roku. Jednym z rywali miał być Amir Khan. Odpowiedź Amerykanina?

- To niewolniczy kontrakt. Gorszy niż ten, jaki oferowała mi grupa Roc Nation - stwierdził Broner.

Przypomnijmy, że grupa Roc Nation Sports w 2014 roku oferowała Bronerowi 40 milionów dolarów za pięcioletni kontrakt. Wtedy również odrzucił taką propozycję. Tylko wówczas miał jedną porażkę na koncie, z Marcosem Maidaną, i zupełnie inną pozycję w świecie boksu...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 24-05-2018 06:02:17 
Bronerowi się w jego pretensjonalnej dupie przewróciło. Skończy jako zadłużony po uszy alimenciarz.
 Autor komentarza: StaryMordziaty
Data: 24-05-2018 07:08:55 
W 2014 Broner byl w innym miejscu. Teraz przegrana z Maidana, Porterem, I Garcia znacznie oddalila go od czolowki a do tego ostatni remis z Vargasem.
Teraz to juz nie on dyktuje warunki.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 24-05-2018 08:28:41 
Bo małpka myśli że jest drugim Floydem i ciągle jest we śnie.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 24-05-2018 08:57:40 
Broner to fenomen. Facet nie pokonał nikogo naprawdę mocnego, a ma tytuły w czterech kategoriach wagowych..
Pieniądze znakomite jak na gościa z trzema porażkami, bez pasa..
Nie mam wątpliwości że Broner skończy bardzo źle..
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 24-05-2018 09:06:22 
Kasa jaka kosi niepokonany postrach Alabamy, a ten wybrzydza, moze odklada na studia medyczne jak Fury, widac, osobowosc duzego kalibru i nietuzinkową inteligencję.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 24-05-2018 10:37:19 
zabawne...po 1 jest po przegranej i remisie,
po 2 keidy dostal tyle za walke?!
Za Vargasa palant dostal mln, rocnation wiecej dawal i tez nie chcial? Na co ten cep liczy?
Takiemu wlasnie powinno sie zalozyc niewolnicze homonto i niech orze pole za miche, skro taka kasa jest niewolnicza...
 Autor komentarza: fext
Data: 24-05-2018 11:30:18 
Składanie milionowych propozycji komuś, kto z trudem liczy na palcach do 10 mija się z celem. Podobnie, jak kontraktowanie takiego imbecyla na więcej niż 1 walkę. Wiadomo, co wytnie w międzyczasie? Da komuś po gębie po pijaku, zacznie macać jakąś babkę, rozwali się w samochodzie... Zresztą jeszcze rok albo dwa i przestanie wybrzydzać. Kasę wyda szybko na jakieś gówna i jak zaczną go licytować, weźmie każdą walkę. Wystarczy cierpliwie poczekać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.