CHAVEZ JR KOLEJNYM NABYTKIEM HEARNA?

Brytyjska grupa Matchroom Boxing coraz mocniej wchodzi na rynek amerykański. Kolejnym zawodnikiem o znanym nazwisku, który mógłby zasilić jej szeregi, jest Julio Cesar Chavez Jr (50-3-1, 32 KO).

Meksykanin pozostaje nieaktywny od czasu punktowej porażki ze swoim sławnym rodakiem Canelo niemal dokładnie rok temu. Były mistrz świata wagi średniej ostatnio boksował w kategorii super średniej, w której Eddie Hearn ma sporą grupę zawodników. Inną motywacją jest podpisanie przez Hearna kontraktu z platformą DAZN, bo przecież syn "Cesarza" wciąż ma rozpoznawalne nazwisko w świecie boksu.

Chavez Jr miałby związać się z grupą Matchroom umową na trzy walki. Podobny kontrakt podpisał Daniel Jacobs (34-2, 29 KO). Amerykanin wygrał od tego czasu z Luisem Ariasem oraz Maćkiem Sulęckim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BadBlood
Data: 22-05-2018 00:10:43 
Ja bym na miejscu Cesarza Chaveza Sr namawiał syna na zakończenie kariery... Nawet jakby Junior miał przegrać z Alvarezem to mógł ruszyć i zostać znokautowany. Ta walka to plama na jego karierze. Zostanie zapamiętany z tej nudnej walki.
 Autor komentarza: MONTE
Data: 22-05-2018 00:44:54 
Po kiego Hearnowi on? Samo nazwisko nie wystarcza.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.