HORN-CRAWFORD: NIE MA KLAUZULI REWANŻU

Promotor Bob Arum poinformował, że w kontrakcie na walkę pomiędzy Jeffem Hornem (18-0-1, 12 KO) a Terence'em Crawfordem (32-0, 23 KO) nie ma klauzuli rewanżu.

Pojedynek o należący do Australijczyka pas WBO w wadze półśredniej odbędzie się 9 czerwca w MGM Grand w Las Vegas. Klauzuli rewanżu nie uwzględniono w kontrakcie, ponieważ Crawford jest obowiązkowym pretendentem.

- Klauzuli nie ma, ale jeśli Horn wygra, a będzie to świetna walka i będzie chciał się zmierzyć z Crawfordem ponownie, to Crawford na pewno będzie na to otwarty - stwierdził Arum, promotor Crawforda i współpromotor Horn.

- Jeżeli Horn wygra, będzie to dla niego ogromny sukces, zostanie uznany za jednego z najlepszych bokserów świata - dodał.

Horn sięgnął po pas w lipcu ubiegłego roku, kiedy niespodziewanie pokonał Manny'ego Pacquiao (59-7-2, 38 KO). W razie wygranej z Crawfordem i zwycięstwa Pacquiao nad Lucasem Martinem Matthysse (39-4, 36 KO) dojdzie być może do rewanżu Australijczyka i Filipińczyka.

- Nie mogę mówić tutaj o rewanżu, bo Manny zbliża się do końca kariery. Jeśli jednak Horn wygra, będzie szefem, a wielu czołowych zawodników, takich właśnie jak Pacquiao, będzie pukać do jego drzwi - powiedział Arum.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BadBlood
Data: 19-05-2018 13:10:36 
Rewanż nie będzie bo Crawford zleje go jak chce, a potem zunifikuje reszte pasów.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-05-2018 13:19:56 
O ile z Hornem nie mam wątpliwości, o tyle z innymi, a zwłaszcza ze Spencem to nie jestem już taki pewny. Crawford to jednak zawodnik z lekkiej, Tymczasem Errol to urodzony welter i duży koń w tej wadze..
 Autor komentarza: BadBlood
Data: 19-05-2018 13:38:03 
Spence jest świetny i w tej wadze to on sprawi Crawfordowi najwięcej problemów, ale myślę, że Terence go wypunktuje.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-05-2018 15:08:07 
Crawford to istny brylant i geniusz ringu,spokojnie można go postawić w jednym rzędzie z Łomaczenką

Horn to będzie dla niego sesja treningowa i rozgrzewka przed większymi wyzwaniami.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.