Archiwum wiadomości z dnia: 2018-05-12

 

NA ŻYWO: III MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI vol.4

Zapraszamy na trzecią odsłonę Międzynarodowego Grand Prix Małopolski (czwarty sezon). Jesteśmy w malowniczym Gródku nad Dunajcem i nasz przekaz rozpoczynamy od walk pokazowych najmłodszych przedstawicieli pięściarstwa. Komentarzem ubarwi pojedynki sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka. Zestawienie walk i wyniki na bieżąco w rozwinięciu.


ALI I MUNGUIA W LIMICIE

Broniący tytułu mistrza świata federacji WBO Sadam Ali (26-1, 14 KO) i pretendujący do niego Jaime Munguia (28-0, 24 KO) osiągnęli wymagany limit kategorii junior średniej, wynoszący 154 funty, czyli 69,85kg.
CZERKASZYN BŁYSKAWICZNIE ZNOKAUTOWAŁ URBAŃSKIEGO

Sporo ciepłych słów słyszeliśmy ostatnio o Fiodorze Czerkaszynie (9-0, 6 KO), ale kiedy chwali promotor zawodnika, zazwyczaj należy to traktować z lekkim przymrużeniem oka. Czekaliśmy więc na jego potyczkę z twardym i niewygodnym Danielem Urbańskim (21-23-3, 5 KO). Tylko... za długo Fiodora nie naoglądaliśmy się w akcji.
KRZYSZTOF GŁOWACKI: ZOBACZYCIE DZIŚ DOBRY BOKS

- Obeszło się bez kontuzji, wszystko było dobrze podczas przygotowań i zobaczycie dobry boks. Możecie być tego pewni - mówi zmotywowany Krzysztof Głowacki (29-1, 18 KO), który dziś wieczorem podczas gali w swoim Wałczu skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata, Santanderem Silgado (28-4, 22 KO).
NA ŻYWO: III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ NDM

Za chwilę rozpoczną się zmagania na małopolskim ringu podczas IV MGPM, ale my już jesteśmy z naszymi kamerami w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie walkami pokazowymi rozpoczyna się III Międzynarodowy Turniej Ziemi Nowodworskiej, na którym zobaczymy 160 uczestników, wśród nich reprezentantki Włoch, Irlandii i Rosji.