Archiwum wiadomości z dnia: 2018-05-10

 


LINARES: POKAŻĘ WSZYSTKIM, ŻE ŁOMACZENKO JEST DO POKONANIA

Jakiś czas temu Wasyl Łomaczenko (10-1, 8 KO) wyraził w mediach obawę, że Jorge Linares (44-3, 27 KO) pójdzie tropem jego kilku ostatnich rywali i po którejś z rund pozostanie w swoim narożniku na znak poddania. Tymczasem Wenezuelczyk zapewnia, że nie tylko nie myśli o wywieszaniu białej flagi, ale zamierza pokazać wszystkim, że Ukraińca można pokonać.
MACHTIEJENKO SPRAWDZI KULIŃSKIEGO W LEGIONOWIE

Dobrze znany nad Wisłą i potrafiący sprawić niespodziankę Jewgienij Machtiejenko (10-10, 8 KO) sprawdzi Jordana Kulińskiego (5-0-2, 1 KO) 2 czerwca podczas cyklicznej gali organizowanej przez Tomasza Babilońskiego w Legionowie. W ten oto sposób poznaliśmy już wszystkie zestawienia tej imprezy.JANUSZ PINDERA: ARTUR SZPILKA MUSI TERAZ POKAZAĆ CHARAKTER

Po dwóch porażkach przed czasem z rzędu kariera Artura Szpilki (20-3, 15 KO) stanęła na zakręcie. Były pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej powróci na ring za dwa tygodnie w Warszawie, gdzie zmierzy się z Dominickiem Guinnem (35-11-1, 24 KO). O współpracy 'Szpili' z trenerem Andrzejem Gmitrukiem oraz o jego przyszłości porozmawialiśmy z Panem Januszem Pinderą. Zapraszamy!
INOUE KOLEJNYM UCZESTNIKIEM WBSS? JEST JEDEN WARUNEK

Wygląda na to, że do i tak bardzo dobrze obsadzonego turnieju World Boxing Super Series w kategorii koguciej dołączy jeszcze jeden mocarz. Mowa oczywiście o znakomitym Naoyi Inoue (15-0, 13 KO). "Potwór" wyraził już zgodę na udział w imprezie, ale aby wszystko się zmaterializowało, będzie musiał spełnić jeden warunek.