WHYTE: CHISORA POZUJE NA GANGSTERA, MA UROJENIA

Redakcja, Sky Sports

2018-05-09

Dillian Whyte (23-1, 17 KO) zarzuca Dereckowi Chisorze (28-8, 20 KO), że schował się za ochroną, kiedy chciał z nim odbyć męską rozmowę podczas sobotniej gali Bellew-Haye 2 w Londynie.

WHYTE-CHISORA: WIDEO Z ZAJŚCIA >>>

- Dereck ma urojenia, to dziwny człowiek, który wygaduje bzdury. Pozuje na jakiegoś nieobliczalnego gangstera. Pisze mi w wiadomościach, że mnie zdzieli, jak mnie spotka. Kiedy go więc zobaczyłem, powiedziałem: "Chodźmy na tyły i porozmawiajmy o tym twarzą w twarz, jak mężczyźni". On jednak schował się za ochroną, zaczął krzyczeć, robić dużo szumu. Zależy mu na rozgłosie i obecności kamer, ale jak stanąć z nim na osobności, to nie ma już nic do powiedzenia - stwierdził Whyte.

- Byłem spokojny. Mówiłem, że nie ma potrzeby krzyczeć, kiedy między nami jest dziesięciu ochroniarzy. Proponowałem, żebyśmy porozmawiali sami, ale nie chciał. Chisora to twardziel z internetu - dodał.

Pod koniec 2016 roku Whyte pokonał Chisorę niejednogłośną decyzją sędziów po brutalnej walce w Manchesterze. Od tego czasu Chisora zabiega o rewanż, ale jak na razie bezskutecznie, a jego szanse na ponowną konfrontację spadły po listopadowej porażce z Agitem Kabayelem.

- Jak Chisora odniesie jakieś dobre zwycięstwo, to zacznie się znowu liczyć. A na razie niech się uspokoi - skomentował Whyte.