MICHAŁ CIEŚLAK: BĘDĄ GRZMOTY

- Ciężko trenuję, więc w ringu będą grzmoty - zapowiada Michał Cieślak (15-0, 10 KO), który 2 czerwca w Legionowie zmierzy się z Siergiejem Radczenką (6-1, 1 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 08-05-2018 22:49:40 
Cieślak mnie nie przekonuje to taki nadmuchany cięzki. W cruiser chyba dużo zbija. Jest dla mnie za sztywny by coś ugrać jak dostaje po ryju to sie boi.On jest dobry jak dostaje boksera , który nie atakuje i sie cofa. Jak ktoś go zaatakuje to chłopak głupieje. Chciałbym go zobaczyć z Masternakiem jak dostaje lekcje boksu od Mateusza.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 09-05-2018 00:02:17 
Michał Cieślak bardziej bazuje na sile fizycznej niż na technice, ale jego agresywny styl walki bardzo mi się podoba. Michał z Masternakiem raczej byłby skazany na porażkę. Bardzo źle się stało, że Cieślak nie wyjechał do USA, gdzie mógłby sparować z różnymi pięściarzami, a wierzę, że przy pracowitości Michała i jego ambicjach mógłby nieźle się tam wyrobić, tj. poprawić wyczucie dystansu, timing, nauczyłby się ringowego cwaniactwa, klinczowania, radzenia sobie w trudnych sytuacjach, np. gdy jest się przy linach, czy gdy jest się zmuszonym boksować na wstecznym.
 Autor komentarza: Boban81
Data: 09-05-2018 10:54:00 
@ORTIZTEAM
Masternak i Głowacki kończą go do 6-7 rundy.
Przed Michałem jeszcze długa droga.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 09-05-2018 19:21:59 
Ja tam lubie chlopaka - wydaje sie skromny a zarazem pewny siebie, na chwile obecna dostalby na pkt od Mateusza i pewnie KO od Krzyska (chociaz tutaj mozna dyskutowac bo ten lubi sie pobic a Cieslak to kawal tura jak CW). Tak czy owak zadna walka polsko-polska w CW nie wygeneruje jakiejs mega kasy. Diablo to dziadek i moze liczyc na starcie ze szpila - bo jest zla krew. Master, Cieslak, Głowka sa za grzeczni zeby wygenerowac duza kase w walce miedzy soba. Balski tez ma wyglad "cielaka". Zaden z promotorow (nawet pomijajac konflikty i brudne zagrywki) nie bedzie wystawial prospekta/pewniaka za marne grosze bo spokojnie kazdy z nich moze zarobic zagranica nawet jadac na sciecie, a pokonanie jednego przez drugiego nic nie daje - no chyba ze pokonanie glowki/mastera/diabla - ale balksi ani cieslak raczej tego nie zaryzykuje - bo lepiej zarobic na scieciu z ruskim/niemcem niz za 1/4 na niemal pewnej porazce na lokalnym rynku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.