RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA GALĘ W NADARZYNIE

Redakcja, Informacja własna

2018-05-01

Parzęczewski, Rzadkosz i Gromadzki wrócą podczas Ptak Warsaw Expo - Boxing Night w Nadarzynie! Gala odbędzie się 19 maja w Hali C Ptak Warsaw Expo. Bilety są już w sprzedaży.

Robert Parzęczewski (20-1, 13 KO) narzucił szalone tempo i wcale nie zamierza spuszczać z tonu. Jeden z najciekawszych polskich pięściarzy wagi półciężkiej (WBO #10, IBF #12, WBC #35) powróci 19 maja w Nadarzynie podczas kolejnej gali organizowanej przez Mariusza Grabowskiego z Mariuszem Konieczyńskim.

Częstochowski "Arab" w marcu zdobył tytuł Mistrza Polski, demolując Andrzeja Sołdrę już w pierwszej rundzie. Niedawno zastopował z kolei w ósmym starciu mistrza Kanady - Tima Cronina. Za niecałe trzy tygodnie znów zaprezentuje się polskim kibicom.

TU KUPISZ BILETY NA GALĄ W NADARZYNIE >>>

Kogo jeszcze zobaczymy na tej imprezie? Pokaże się na pewno Mateusz Rzadkosz (7-0-1, 2 KO), Damian Wrzesiński (13-1-2, 5 KO), Martin Gottschall (2-0, 1 KO), a Mariusz Runowski (4-2, 2 KO) z Tomaszem Gromadzkim (6-1-1, 1 KO) wyjdą do rewanżu za pojedynek sprzed dwóch lat, gdy na arenie pięknego zamku w Szydłowcu na punkty zwyciężył "Zadyma" Gromadzki.