JACOBS O SULĘCKIM: TACY ZAWODNICY BYWAJĄ BARDZO GROŹNI

- Na Sulęckiego nikt nie stawia. On nie ma więc nic do stracenia, a tacy zawodnicy bywają najgroźniejsi - przyznaje Daniel Jacobs (33-2, 29 KO). Były mistrz świata wagi średniej dziś w nocy skrzyżuje rękawice z naszym Maćkiem Sulęckim (26-0, 10 KO).

W stawce będzie status oficjalnego challengera do tronu WBA wagi średniej. Ale tu chodzi o coś więcej, bo gdyby Polakowi udało się sprawić niespodziankę, z miejsca jego sława i zarobki wzrosłyby o kilka razy. Póki co niektóre zakłady bukmacherskie faworyzują Amerykanina w stosunku aż piętnaście do jednego.

- Facet, który wychodzi do ringu nie mając nic do stracenia, jest w nim naprawdę groźny. Wyniosłem nauczkę z potyczki z Sergio Morą, bo gdy ktoś stoi pod ścianą, nie oznacza to, że nie ma szans. Na takich zawodników trzeba naprawdę uważać, bo złapią cię jednym dobrym ciosem i będzie po wszystkim. Szanse na to są niewielkie, ale zawsze są. W boksie wszystko przecież może się zdarzyć - kontynuował "Miracle Man".

- Polak jest chyba najwyższym rywalem, z jakim miałem do czynienia. A czy okaże się najlepszym? To się dopiero okaże. Ja na pewno będę jednak gotowy na wszystko. W poprzedniej walce z Luisem Ariasem nie pokusiłem się o nokaut, bo tamten koleś skoncentrował się wyłącznie na tym, by przetrwać. Tym razem powinno być chyba inaczej. Spodziewam się, że Sulęcki zaatakuje i pójdzie naprzód, dzięki czemu wspólnie damy dobre widowisko - dodał Jacobs.

Transmisja z gali na Brooklynie od 1:00 na TVP Sport i od 3:45 na TVP 1.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: impactor
Data: 28-04-2018 18:45:30 
Kto jak kto ale Jacobs powinien o tym wiedzieć najlepiej #Pirog :D
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 28-04-2018 18:52:22 
Sulęcki to coś jak Kuziemski tylko z lepszą szczęką.Kuziemski gdyby miał szczęke Adamka byłby mistrzem świata xd
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 28-04-2018 18:55:06 
impactor Piróg miał młotek a Sulęcki nie ma ciosu. Piróg to był material na gwiazde za wcześnie zakończył kariere.
 Autor komentarza: impactor
Data: 28-04-2018 19:34:25 
Wiem, ale chodziło mi o sam fakt, że przegrał wtedy z Pirogiem kiedy nikt nie wiedział jak dobry jest. Więc Jacobs na pewno będzie bardzo ostrożny :)
 Autor komentarza: adolfinio
Data: 28-04-2018 21:17:08 
Pisanie, że Striczu nie ma ciosu jest tak samo na miejscu jak pisanie, że Jacobs ma szczękę z granitu.
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 28-04-2018 21:49:52 
Jacobs wytrzymał z GGG pełen dystans wiec nie musi sie obawiać , że chodzi po polu minowym chyba , że na wątrobe coś wejdzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.