HEARN CHCE PODPISAĆ KONTRAKT Z CHARLO I ZROBIĆ WALKĘ Z JACOBSEM

Promotor Eddie Hearn chętnie wystawi Daniela Jacobsa (33-2, 29 KO) do walki z Jermallem Charlo (27-0, 21 KO), jeśli "Miracle Man" pokona nadchodzącej nocy na Brooklynie Macieja Sulęckiego (26-0, 10 KO).

- Rozmawialiśmy już trochę przez media społecznościowe. Myślę, że Charlo po prostu lubi się bić, a to mi się podoba. Zapewnia rozrywkę. Problem w tym, że nikt nie wie, kto to jest. Może dalej iść tą drogą, ale pozostanie nieznany. Całą pracę promocyjną musi wykonywać sam, nie ma za nim żadnej machiny promocyjnej - powiedział szef stajni Matchroom Boxing.

W związku z tym brytyjski promotor zaproponował, że pomoże Jermallowi, a przy okazji też jego bratu, startującemu o kategorię niżej Jermellowi Charlo (30-0, 15 KO).

- Podpiszę kontrakt z oboma. Zarobią dzięki temu dużo więcej od tego, co zarabiają obecnie. Nie mają promotora, a ja ich lubię. To świetni zawodnicy, robią dużo szumu, nie są jednak znani, bo nie mają promotora - oznajmił.

Galę Jacobs-Sulęcki będzie można obejrzeć za pośrednictwem TVP Sport, strony sport.tvp.pl i aplikacji. Początek transmisji w nocy z soboty na niedzielę o 1:00. Od 3:45 zawody będzie pokazywać także TVP1.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granat
Data: 28-04-2018 14:26:09 
I to będzie walka na którą czekam :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.