CO, GDZIE I O KTÓREJ OGLĄDAĆ? ŚCIĄGAWKA KIBICA (28 KWIETNIA)

Redakcja, Informacja własna

2018-04-28

To będzie ważna doba dla polskiego boksu - zarówno zawodowego, jak i olimpijskiego. A wszystko będzie do obejrzenia w TV. Co, gdzie, kiedy i jak oglądać? Oto nasza ściągawka kibica!

Od poniedziałku w Karlinie trwają 89. Mistrzostwa Polski Seniorów w boksie olimpijskim. Wszystkie dotąd walki były puszczane na łamach BOKSER.ORG - te eliminacyjne (poniedziałek, wtorek, środa), ale również ćwierćfinały i półfinały. Jeśli je przegapiliście, możecie sobie wrócić do tych walk na naszym kanale Youtube. Potyczki o złote medale obejrzycie już na TVP Sport. Początek transmisji od 18:30.

Nie może też zabraknąć emocji w nocy związanych z walką życia Macieja Sulęckiego (26-0, 10 KO), który spotka się z wielką gwiazdą i byłym mistrzem wagi średniej, Danielem Jacobsem (33-2, 29 KO). Transmisja również na antenie TVP Sport, od godziny 1:00. Ale od 3:45 do relacji włączy się również "jedynka" - TVP 1. Oprócz głównej walki wieczoru pomiędzy Polakiem a Amerykaninem obejrzycie również między innymi ciekawie zapowiadającą się potyczkę w wadze ciężkiej Jarrella Millera (20-0-1, 18 KO) z Johannem Duhaupas (37-4, 24 KO).