PARKER CHCE STOCZYĆ W TYM ROKU JESZCZE DWIE WALKI

Były mistrz WBO w wadze ciężkiej Joseph Parker (24-1, 18 KO), który przed niespełna miesiącem stracił pas w starciu unifikacyjnym z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO), chce w tym roku stoczyć jeszcze dwie walki.

Po marcowej porażce 26-letni Nowozelandczyk poświęca czas córce i rodzinie. Powoli zaczyna już jednak myśleć o kolejnym występie między linami.

- Chcę walczyć w lipcu lub sierpniu, a potem znowu pod koniec roku. Zamierzamy wrócić tak szybko, jak to będzie możliwe. Nie chcę boksować z nikim spoza pierwszej dziesiątki. Chcemy najlepszych, bo udowodniłem, że zaliczam się do najlepszych - powiedział.

Parker przegrał z Joshuą jednogłośną decyzją sędziów. Walka odbyła się na Principality Stadium w Cardiff, gdzie z trybun oglądało ją ok. 80 tys. kibiców.

- To był dobry pojedynek, rywal był lepszy, więc nie mogę narzekać. Wiem jednak, że jeśli znowu z nim zaboksuję i wprowadzę kilka zmian, to odzyskam pasy - stwierdził Nowozelandczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: wiegro9923
Data: 27-04-2018 14:26:40 
Parker nie miał argumentów na AJ
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 27-04-2018 17:13:50 
2 walki, ambitny plan tego solidnego pięściarza
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 27-04-2018 18:22:29 
Ciekawa teoria na pokonanie Joshuy, wprowadzić kilka zmian - jakby Joshua pokazał w tej walce swoje maksimum, a do zwycięstwa Parkerowi zabrakło niewiele. To coś jak gadanie przed walką o szklanej szczęce i innych bzdurach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.