ADAM KOWNACKI AMERYKAŃSKĄ OPCJĄ DLA ANTHONY'EGO JOSHUY

Eddie Hearn przyznał, że Adam Kownacki (17-0, 14 KO) mógłby być alternatywą i ewentualnym rywalem Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) w USA, jeśli nic nie wyjdzie z rozmów z obozem Deontaya Wildera (40-0, 39 KO).

Dziś ma dojść do spotkania przedstawicieli Wildera z Hearnem. A Anglikom poza zunifikowaniem ostatniego pasa (WBC) zależy również na pokazaniu AJ-a w Ameryce. I być może tu pojawi się szansa naszego "Babyface'a".

- Kownacki jest ciekawą opcją. To Polak, ale boksuje w USA i wygląda świetnie. Do tego ma swoich kibiców - przyznał szef stajni Matchroom.

Adam zyskał sławę w ostatnich dwóch walkach. Pokonał przed czasem najpierw Artura Szpilkę (TKO 4), a w styczniu Iago Kiladze (KO6). Niedawno wymieniano jego nazwisko również w kontekście ewentualnej potyczki z Wilderem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 27-04-2018 08:45:59 
Patrząc realnie, to jedyną "ciekawą opcją" dla AJ jest Wilder. Inni bokserzy na tą chwilę to nie "ciekawe opcje" a raczej mniej lub bardziej ciekawe świniobicie. mam nadzieję, że Adam przynajmniej dobrze by zarobił.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 27-04-2018 08:57:37 
Ju gołin dałn może chce dostać na cytryne?
A na poważnie to Powietkin byłby dobrą opcją na fajną walkę Antka z zakończeniem KO na Powietkinie
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 27-04-2018 09:04:08 
Adam niech wychodzi na AJ jak mu dadza, bo i z nim i z Wilderem bedzie to rzeż ale wieksza kasa.
Nie sadze aby adas mial twardszy leb niz ortiz, silniejszy cos a technicznie jest o jedna cala kariere za ortizem.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 27-04-2018 09:43:11 
Przeczytajcie uważnie tę wypowiedź. Adam byłby ciekawą opcją, bo za nim stoją polscy kibice, a więc można dużo zarobić. Negocjacje z Wilderem będą długie, z różnych względów. Poza tym z pewnością przed takim ryzykiem AJ chciałby łatwo zarobić.
A z kim mógłby zarobić w USA?
Jedynym amerykańskim zawodnikiem HW, który zapełni galę jest właśnie krzykacz. A i tak nie cieszy się wielkim zainteresowaniem, bo amerykanie z niezrozumiałych względów ostatnio nie interesują się HW. Więc może włoska mniejszość? Żart. Francuska, belkijska, hiszpańska? Jeszcze większy żart. Stawia się więc na Polaków, Irlandczyków (stawiliby się licznie i świetnie by kibicowali), latynosów (ale tu w HW kiepsko ze zrozumiałych względów).
Oni takimi kryteriami to rozpatrują.
Ja życzę Adamowi tej walki. Szanse żadne, ale walka przednia a on dużo zarobi.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 27-04-2018 09:50:24 
Pomarzyć zawsze można, czym większa bida w naszym boksie tym bardziej trzeba bujać w obłokach, żeby nie zwariować.James "Buster" Douglas - jego wygrana, niespodzianka jaką wtedy zrobił wygrywając z Tysonem to byłby pikuś przy ewentualnej cudownej wygranej Adasia na AJem. Patrząc z wiarą na walkę Adasia z Ajem to będąc konsekwentnym trzeba by Sulęckiego teraz traktować jako murowanego faworyta w walce z Jacobsem. Ale jako zagorzały fan naszych nielicznych bokserów - zwłaszcza szminkobijców to chciałbym dostać kociej mordy ze zdziwienia widząc Adasia kończącego AJa. To by było coś niesamowitego, trzęsienie ziemi po którym odnalezienie żywego Elwisa byłoby mało istotnym epizodem.
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 27-04-2018 09:59:21 
Kownacki nie dostanie tej walki. Raczej negocjują w ten sposób ew. cenę z Millerem.
Nie po to Hearn tyle gadał o Millerze, żeby teraz przeskoczyć na Adama. Tzn jeżeli Miller będzie bujał w obłokach z gażą albo gwiazdorzył to kto wie, ale dla niego to raczej strzał życia więc nie będzie marudził.
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 27-04-2018 13:48:19 
Jaja będa jak Joshua ucieknie przed Wilderem i z Kownasiem zawalczy. Hejt dozywotni wtedy dla Hearna
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 27-04-2018 13:49:09 
A lepsze jaja będa jak Kownaś ubije Antka bo to chłopak nieobliczalny i solidna szczeka , ale by były jaja.
 Autor komentarza: Czengont
Data: 27-04-2018 21:38:12 
"... i wygląda świetnie" Zwłaszcza na tym zdjęciu...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.