HEARN: ZROBIMY JOSHUA-WILDER, JEŚLI WSZYSCY ODSUNĄ EGO NA BOK

Na czwartek zaplanowane zostało spotkanie przedstawicieli Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) i Deontaya Wildera (40-0, 39 KO), którzy spróbują osiągnąć porozumienie i doprowadzić do wyczekiwanego pojedynku unifikacyjnego w wadze ciężkiej.

- W czwartek spotkamy się z Alem Haymonem i Shellym Finkelem. To spotkanie jest potrzebne. Wciąż nie odpowiedzieli na naszą propozycję. Poprosiłem więc o spotkanie, a oni się zgodzili. Zobaczymy, jak to się potoczy. Powtarzam w kółko, że chcemy tej walki. Anthony powiedział mi, że chce, żeby to Wilder był jego kolejnym rywalem. Robimy wszystko, co jesteśmy w stanie zrobić, żeby do tego doprowadzić - powiedział Eddie Hearn, promotor Joshuy.

- Zrobienie tej walki nie powinno być trudne. Jeśli wszyscy odsuną swoje ego na bok, to zorganizujemy największą walkę w świecie boksu - dodał.

Hearn będzie w tym tygodniu przebywać w USA w związku z pojedynkiem promowanego przez niego Daniela Jacobsa (33-2, 29 KO), który w nocy z soboty na niedzielę na Brooklynie skrzyżuje rękawice z Maciejem Sulęckim (26-0, 10 KO). Na tej samej gali wystąpi Jarrell Miller (20-0-1, 18 KO), który być może będzie rywalem Joshuy, jeśli nie uda się zakontraktować potyczki z Wilderem. Przeciwnikiem Millera w hali Barclays Center będzie Johann Duhaupas (37-4, 24 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 24-04-2018 14:35:21 
Hearn nie mydl oczu nie wystawisz Antoniusza na badania antydopingowe do walki z Wilderem. Gdyb złapia Antka już nie bedzie kryształowy.
 Autor komentarza: FinoM
Data: 24-04-2018 16:37:17 
ORTIZTEAM
Skończ ten trolling.
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 24-04-2018 18:00:49 
To nie trolling to prawda. Rudego złapali na koksie i od razu sie zaszył w nore.Gdy złapią Antoniusza także sie zaszyje.
 Autor komentarza: astarte
Data: 24-04-2018 21:34:44 
zgodza sie na walke z wilderem, jesli ten wezmie max 20% zyskow. wystawili mu oferte na 12 baniek, gdzie sami moga zgarnac z 5 razy wiecej, jak nie lepiej. nawet nie dali opcji procentowego podzialu, tylko sume gwarantowana. no litosci.

moze i wilder nie zapelnia stadionow, ale kazdy kto siedzi w boksie wie, ze to jest wlasnie spotkanie na top1 HW na chwile obecna.

na dodatek, skazany na pozarcie wilder pokonal ortiza wykazujac sie niebywala postawa w ringu. troche slabo to wyglada po ostatniej walce joshuy, a bokserskie przyslowie mowi, ze bokser jest tak dobry jak jego ostatnia walka. wiec proporcje zmieniaja sie dynamicznie i to dziala na niekorzysc AJ'a.

watpie by hamburgery ustapily angolom jesli chodzi o finanse. fajnie by bylo gdyby to zrobili jednak, albo wypracowali jakis kompromis. natomiast trudno mi uwierzyc, ze riabianski nie odpusci walki z povietkinem i to raczej do niej dojdzie w kolejnym terminie antosia. a wilder? coz. hala sportowa i powalczy z kownackim albo innym rywalem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.