ALVAREZ W KOŃCU SIĘ DOCZEKA - W LECIE WALKA Z KOWALIOWEM!

Zmiana rywala dla Siergieja Kowaliowa (32-2-1, 28 KO). I trzeba przyznać, że po dwóch łatwiejszy walkach, bijący niczym młotem Rosjanin stanie przed naprawdę trudnym zadaniem.

Pierwotnie naprzeciw "Krushera" miał stanąć Marcus Browne, jednak został oskarżony o przemoc domową i na jakiś czas jego kariera została zawieszona. Kathy Duva, promotorka Kowaliowa i szefowa grupy Main Events, szukała znanego nazwiska dla swojego podopiecznego w jego drugiej obronie tytułu mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBO. Wybór padł na unikanego przez innych Eleidera Alvareza (23-0, 11 KO).

Kolumbijczyk już podpisał kontrakt. Kowaliow ma to uczynić w niedługim czasie. Pojedynek odbędzie się latem i zostanie pokazany przez stację HBO. Areną tej niezwykle interesującej potyczki będzie prawdopodobnie Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Co ciekawe Alvarez od 2015 roku(!) pozostaje oficjalnym pretendentem do tronu WBC. Jego problem polegał jednak na tym, że jego promotor niestety promował również mistrza - Adonisa Stevensona. Stąd też przeciągał i odwlekał taki pojedynek. Kolumbijczyk miał już tego dość i zamiast pas WBC, zaatakuje w niedługim czasie tytuł WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 18-04-2018 23:36:59 
swietne zestawienie
 Autor komentarza: holy
Data: 19-04-2018 09:58:32 
Wydaje mi się, że browne byłby jednak niebezpieczniejszy, bo bije tez mocno jak kowaliow.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-04-2018 10:47:36 
Alvarez jest twardy, wytrzyma 12 rund.
Zdecydowanie ciekawsze zestawienie niż dwa ostatnie Kowaliowa
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.