RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA GALĘ W LEGIONOWIE

Redakcja, Informacja własna

2018-04-18

Ruszyła sprzedaż biletów na galę w Legionowie organizowaną przez Tomasza Babilońskiego i jego grupę Babilon Promotion. W sobotni wieczór 2 czerwca głównym daniem będzie walka Michała Cieślaka (15-0, 10 KO) z Siergiejem Radczenką (6-1, 1 KO).

Pięściarz z Radomia to jeden z najlepszych Polaków w kategorii junior ciężkiej, w której górny limit wynosi 90,7 kilograma. Ukrainiec ma wciąż małe doświadczenie zawodowe, co nie znaczy, że nie potrafi boksować. Przekonał się o tym Krzysztof Głowacki, który co prawda pokonał Radczenkę w połowie lutego na punkty, to jednak po drodze zapoznał się z deskami.

KUP BILET NA GALĘ W LEGIONOWIE >>>

W Legionowie pokażą się również dwaj ciekawi i perspektywiczni pięściarze dywizji super średniej (76,2kg) - Jordan Kuliński (5-0-2, 1 KO) oraz Mateusz Tryc (5-0, 4 KO). Kilka lat temu obaj spotkali się w finale Mistrzostw Polski Seniorów dywizji półciężkiej. Wtedy nieznacznie lepszy był Tryc. Tym razem zaboksują w odrębnych walkach. Kibicom zaprezentuje się również Rafał Grabowski (1-0, 1 KO) z wagi super lekkiej. Naprzeciw niego stanie dużo bardziej doświadczony, szczególnie na długich dystansach, Kamil Młodziński (9-2-4, 5 KO).