ZAKONTRAKTOWANO WALKI HARRISON vs SMITH I LUBIN vs CORTEZ

W najbliższym czasie dojdzie do dwóch kolejnych interesujących potyczek w limicie kategorii junior średniej. W głównych rolach wystąpią niedawni pretendenci do tytułu mistrza świata i wciąż uważani za prospektów - Erickson Lubin (18-1, 13 KO) oraz Tony Harrison (26-2, 21 KO).

W zeszłym roku Harrison radził sobie początkowo bardzo dobrze z mistrzem IBF Jarrettem Hurdem, ale nie wytrzymał tempa i przegrał przed czasem. Pięściarz z Detroit odbudował się dwoma zwycięstwami, a 11 maja w Las Vegas skrzyżuje rękawice z innym dawnym championem, Ishe Smithem (29-9, 12 KO).

Lubin został uznany za prospekta roku 2016, lecz nadział się na bombę (przedramieniem) Jermella Charlo i próba zdobycia tytułu WBC skończyła się już w pierwszej rundzie. Niemal dokładnie pół roku po tamtej wpadce - 28 kwietnia w El Paso, Lubin spotka się na dystansie dziesięciu rund z Oscarem Cortezem (26-3, 14 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 17-04-2018 21:50:48 
Szkoda Lubina, ale branie walki z Charlo bez żadnego przynajmniej solidnego boksera wcześniej tak właśnie sie kończy tym bardziej, że jest młodziutki a do tego taki przeskok. Z tym meksykanem sobie poradzi i mam nadzieje, że jeszcze zawalczy rewanż z Charlo za rok lub dwa.
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 18-04-2018 11:31:32 
W junior średniej wielkich gwiazd i pieniędzy brak, toteż młóci się czołówka między sobą niemiłosiernie. I to jest wspaniałe.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.