CIEŚLAK-RADCZENKO: W LEGIONOWIE RÓWNIEŻ TRYC, KULIŃSKI I GRABOWSKI

Redakcja, Informacja własna

2018-04-17

Odsłaniamy kolejne karty cyklicznej gali w Legionowie, organizowanej przez Tomasza Babilońskiego i jego grupę Babilon Promotion. Przypomnijmy, że głównym daniem tej imprezy będzie występ Michała Cieślaka (15-0, 10 KO).

Jeden z najlepszych Polaków w wadze junior ciężkiej spotka się z Siergiejem Radczenką (6-1, 1 KO), który dwa miesiące temu napędził strachu Krzyśkowi Głowackiemu. A kogo jeszcze zobaczymy 2 czerwca w Legionowie?

Po problemach zdrowotnych i ośmiomiesięcznej przerwie między linami zamelduje się Jordan Kuliński (5-0-2, 1 KO). Zaboksuje również inny zawodnik kategorii super średniej - Mateusz Tryc (5-0, 4 KO), a drugi zawodowy pojedynek stoczy Rafał Grabowski (1-0, 1 KO) z dywizji junior półśredniej.

Kamera BOKSER.ORG jest praktycznie wszędzie. Była również na Mistrzostwach Polski Seniorów 2014. Wtedy w finale wagi półciężkiej spotkali się... Tryc i Kuliński. W Legionowie wystąpią w osobnych walkach, ale teraz możecie sobie przypomnieć, jak wyglądała ich bezpośrednia potyczka o złoto MP.