ROŚNIE NAPIĘCIE NA TRZY TYGODNIE PRZED REWANŻEM BELLEW vs HAYE

David Haye (28-3, 26 KO) już wcześniej potwierdził, że w razie przegranego rewanżu z Tonym Bellew (29-2-1, 19 KO) zakończy karierę. Teraz natomiast poinformował, że nawet w przypadku zwycięstwa może zawiesić rękawice na kołku.

Panowie po raz drugi skrzyżują rękawice 5 maja w Londynie. W marcu ubiegłego roku bombardier z Liverpoolu wygrał przez TKO w jedenastej rundzie, choć "Hayemaker" boksował od połowy pojedynku z poważną kontuzją.

- Tu nie chodzi o samo zwycięstwo. Żeby pozostać w boksie muszę to wygrać w sposób spektakularny. Jeśli to mi się nie uda, być może odejdę na dobre, nawet jeśli mu się zrewanżuję. W przypadku porażki odchodzę na pewno, a jeśli wygram ledwo co... Mam już prawie 38 lat. Joshua jest o dziesięć lat młodszy, dużo większy i silniejszy. Jeśli więc nie pokonam efektownie Bellew, to nie mam czego szukać w walce o mistrzostwo świata - przyznał Haye.

- Mogę tylko obiecać, że dam z siebie wszystko - ripostuje Bellew, który jest w trakcie najdłuższego w karierze obozu przygotowawczego. Czy to wpłynie na niego pozytywnie? Przekonamy się za dokładnie trzy tygodnie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 14-04-2018 21:57:37 
Jakoś dziwnie cicho było o tym rewanżu, zapomniałem w ogóle że to będzie :)
Haye to jeden z moich ulubionych zawodników dawnych lat. Obecnie nie ma sensu aby pchał się do starcia z Wilderem czy Joshua. Ale rewanż z pogromcą syna Apollo Creeda chętnie zobaczę.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-04-2018 22:06:21 
Trochę dziwne że Haye tak nagle spokorniał i przejrzał na oczy. Coś mi się wydaje że albo nie jest przygotowany tak jak powinien albo znów wydzie z kontuzją i już zawczasu się tłumaczy.
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 14-04-2018 22:21:16 
Jaki spektakularny o czym on mówi?Sukcesem Davida będzie jak dotrwa do 5 rundy bez kontuzji i sie nie posypie pewnie znów wejdzie do ringu na jakis zastrzykach przeciwbólowych . Pytanie w , której rundzie sie rozsypie. Przed walka z Kliczko też miał urwać głowe i te jego koszulki z głowami na ziemii.
Niech najpierw pokaże coś z jakimś czołowym cięzkim bo z Kliczko był cały osrany, z Vałujewem powinien przegrać trafil tylko raz ładnie Nikolaja jak zatanczył makarene . Myśle , że dzisiejszy Haye by z Adamkiem przegrał do jednej mordy.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 14-04-2018 22:56:24 
Za każdym razem piszecie że Hay się posypie...
Owszem jest kontuzjogenny ale już bez przesady,
bo niedługo ludzie zaczną tu pisać że wyjdzie do ringu, a raczej go wwiozą na wózku inwalidzkim.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 15-04-2018 01:24:20 
Będę w szoku jak Haye się zrewanżuje. Nawet jeśli trafi Bellew, rzuci na deski etc. wystarczy dla Bellew wstać i poczekać na swój moment.
Bedzie ostateczny upadek aroganta.
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 15-04-2018 11:00:15 
"z Vałujewem powinien przegrać" - chyba wali nie oglądałeś. Vałujew powinien też przegrać z Hollyfieldem, bo dawano mu punkty za chodzenie do przodu bez ciosów.
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 15-04-2018 15:44:04 
Oglądalem walke Haye-Vałujev. Spierdalał cała walke Davidek powinien wygrac góra 4 rundy.
Holly wygrał zdecydowanie z Vałujevem nie porównuj tych pojedynków.
 Autor komentarza: Ady
Data: 15-04-2018 16:10:06 
Napięcie dotyczy tylko tego jak bardzo kaleki Haye wejdzie do ringu?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.