Archiwum wiadomości z dnia: 2018-04-11

 GEORGE GROVES: BĘDĘ GOTOWY NA FINAŁ WBSS 7 LIPCA

George Groves (28-3, 20 KO) pokonując w połowie lutego Chrisa Eubanka Jr zapewnił sobie awans do finału elitarnego turnieju World Boxing Super Series, ale przy okazji nabawił się kontuzji barku i nie był w stanie przygotować się na 2 czerwca. Poprosił więc organizatorów, by ci poczekali na wyniki po operacji. Teraz natomiast zapewnia. - Na lipiec będę gotowy!
JOSHUA SPAROWAŁ Z FURYM. WIELE TECHNIKI W TYM NIE BYŁO

Jutro premierę w Polsce ma książka Johna Dennena Joshua. Droga na szczyt, w której brytyjski dziennikarz opisuje wspinaczkę aktualnego mistrza świata wagi ciężkiej na bokserski top. Autor opisuje chociażby pojedynek sprzed lat z anonimowym wówczas Tysonem Furym, z którym Anthony Joshua zmierzył się na początku przygody z pięściarstwem. Jak się okazuje, stawką walki był... rolex.HALA GWARDII - ZNÓW ZABRZMI GONG

Czego można spodziewać się się po braciach Landowskich - na pewno dobrych treningów i świetnych sprawdzianów podczas gal 'Landowski Boxing' Tym razem mamy coś szczególnego - historyczne miejsce znów zatętni pięściarskim życiem! Hala Gwardii otwiera swe podwoje dla kibiców. Zapraszamy.