LARA: DAM MU LEKCJĘ BOKSU. HURD: ZASTOPUJĘ GO

Erislandy Lara (25-2-2, 14 KO) i Jarrett Hurd (21-0, 15 KO) spotkali się na finałowej konferencji prasowej przed walką w Las Vegas. W weekend pięściarze zaboksują o pasy IBF, WBA oraz IBO w wadze junior średniej.

- Wszyscy wiedzą, że uwielbiam walczyć z gośćmi prezentującymi taki styl jak on. Walczyłem już z lepszymi i wyższymi zawodnikami, widzieliście, jak dominowałem w tych walkach. W sobotę nie będzie inaczej. Chcę, żeby szedł do przodu. Na to jestem gotowy. Udzielę mu lekcji - powiedział Kubańczyk.

- Z moją siłą i umiejętnościami jestem w stanie zastopować każdego zawodnika w tej wadze, w tym także Larę. On nie radzi sobie z zawodnikami boksującymi pressingiem, a ja mam jeden z najlepszych pressingów w całym boksie. Jestem młodszy, silniejszy i wyższy. Nie da rady mi uciekać przez dwanaście rund - oznajmił z kolei Amerykanin.

Podczas tej samej gali dojdzie do walki rewanżowej Caleba Truax (29-3-2, 18 KO) z Jamesem DeGale'em (23-2-1, 14 KO). Pierwszy pojedynek, który odbył się w grudniu, sensacyjnie wygrał Truax, odbierając Anglikowi pas IBF w dywizji super średniej.

- Chcę uciszyć ludzi, którzy mówią, że miałem wtedy szczęście. Zamierzam udowodnić, że należę do ścisłej czołówki. Dam kibicom dobre show i zachowam tytuł - stwierdził na konferencji Truax.

- Mój ostatni występ był okropny. To było szokujące i żenujące. Nie chcę się usprawiedliwiać kontuzjowanym barkiem. W sobotę po raz drugi zostanę mistrzem świata, obiecuję - oznajmił DeGale.

Transmisję z Las Vegas przeprowadzi Canal+ Sport. Początek w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 4:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-04-2018 12:16:28 
Stawiam na Hurda ze względu na dobry już rozkład i przewagę warunków fizycznych, ale kto wie czy czasem znów nie zobaczymy kolejnej walki Lary, w której mogą być jakieś punktowe kontrowersyjne
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-04-2018 12:35:06 
Lara to świetny pięściarz i niestety często w jego pojedynkach emocji tyle co na lekarstwo i jeszcze

chłop pochodzi z Kuby, więc o marketingu pewnie nie słyszał, niemniej to kawał boksera

tylko sprzedaż ma niską, ciekawy pojedynek się szykuję,minimalnym faworytem dla mnie

roztańczony rum.
 Autor komentarza: miroz
Data: 06-04-2018 23:48:03 
zasadniczo Lara skupia sie nad tym co w boksie kluczowe czylitrafić a samemu nie być trafionym. Mnie się o podoba. Ponadto pewnie dzieki temu jak zakonczy karierę to będzie w stanie składnie się wypowiadac... Ale najwazniejsze że w końcu walczy na njwyszym poziomie.
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 07-04-2018 01:08:31 
Lara go rozmontuje i możliwe , że przed czasem ubije 10-11 runda.Gość przegrywał z starym Troutem po 6 rundach dopiero jak Austin spuchł to przełamał dziadka Trouta. Lara da mu lekcje boksu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.