PROMOTOR SAUNDERSA NAMAWIA GOŁOWKINA NA WALKĘ W CZERWCU

Obóz Billy'ego Joe Saundersa (26-0, 12 KO) próbuje namówić Giennadija Gołowkina (37-0-1, 33 KO), aby zrezygnował z walki 5 maja i w czerwcu zmierzył się z Anglikiem w pojedynku o pasy wszystkich czterech najważniejszych federacji w wadze średniej.

Saunders, mistrz WBO, nie będzie gotowy do walki w maju z powodu kontuzji. Właśnie z uwagi na nią trzeba było przenieść na 23 czerwca jego potyczkę z Martinem Murrayem (36-4-1, 17 KO). Promujący Saundersa Frank Warren podkreśla, że jego zawodnik zrezygnuje z tego pojedynku, jeśli uda się doprowadzić do konfrontacji z Gołowkinem.

- Wiem, że oni chcą walczyć 5 maja w Las Vegas, ale nie jestem pewien, czy znajdą rywala i zdołają w tak krótkim czasie sprzedać wszystkie bilety. Mam nadzieję, że wezmą ten pojedynek, mógłby się odbyć u nas lub w USA, gdzie chcą. Walki z Murrayem na razie nie przełożyliśmy, ale oczywiście to rozważymy, jeśli warunki będą się zgadzać. Billy chciałby walczyć z Gołowkinem, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Mówi, że może z nim walczyć nawet w jego ogródku - stwierdził.

Nie wiadomo, co na to obóz Gołowkina. Jak dotąd promotor Kazacha podkreślał, że data kolejnego występu "GGG" nie ulegnie zmianie. Jego rywalem może być w maju Gary O'Sullivan (27-2, 19 KO), który wyraził już na to zgodę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 05-04-2018 14:00:06 
Było by zajebiście jakby GGGarbaty walczył z pyszałkowatym Saundersem
Saunders to pyskacz ale udowodnił że jest bokserem świetnym, pokonując min. Eubanka i Lemiauxa jest na fali i wcale nie był by skazany na porażkę w walce z Gggarbatym
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 05-04-2018 14:01:09 
Choć pewnie pojdą na latwiznę i wezmą tego ogórka Garego O'Stulejmana czy jak mu tam i będzie kolejne łatwe KO w rekordzie Gggarbatego
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 05-04-2018 14:03:14 
Jestem ciekawy jaką wymówke znajdzie sobie teraz GGG. Nie ma logicznego argumentu, żeby odmówić walki z Saundersem. Wielka unifikacja, większe pieniądze. Walka być może nawet na stadionie. Zobaczymy co na to GGG. Jak na moje, to myślę, że będzie przyciągał w czasie Cygana, czekając na decyzję komisji w sprawie Cynamona. Walka z BJS to za duże ryzyko, a Alvarez bez pasow z Kazachem się nie zmierzy.
 Autor komentarza: VitaliQuitschko
Data: 05-04-2018 14:06:09 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik VitaliQuitschko piszący z IP: 185.135.226.190 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


Żółtek nie podejmie tego wyzwania. Byłaby powtórka z walki Calzaghe vs Lacy. Jednowymiarowy głupek dostał wpierdol życia od dużo szybszego, bardziej lotnego i dużo lepiej wyszkolonego boksera. Między Saundersem a Boratem jest różnica minimum dwóch klas w umiejętnościach.
 Autor komentarza: Putin
Data: 05-04-2018 14:23:18 
VitaliQuitschko

Ręce opadają..Ile ty masz lat ?
 Autor komentarza: bartas
Data: 05-04-2018 14:33:16 
Jednowymiarowy głupek dostał wpierdol życia od dużo szybszego, bardziej lotnego i dużo lepiej wyszkolonego boksera to doskonały opis walki Maywether Canelo albo Lara Canelo. Tam twój pupilek został ośmieszony niczym dziecko i wypadł niczym amator.
 Autor komentarza: sjerrg
Data: 05-04-2018 14:37:24 
Pastuch to niewątpliwie bokser znakomity i póki jest jeszcze w swoim prime. Saunders miałby b.trudno. golivkin zbił lemieux jak psa, saunders go ośmieszył w ringu. Za to walka z jacobsem pokazała że ggg to klasa sama w sobie.
 Autor komentarza: Granat
Data: 05-04-2018 16:53:15 
Gołowkin powinien brać walkę z cyganem. W końcu sam mawiał że najbardziej zależy mu na zdobyciu pasa WBO. Oczywiście Sounders pokazał że nie będzie z nim łatwo, i trzeba traktować go jako poważne wyzwanie w potencjalnej walce. A krętaczy z GBP powinien olać, bo mogliby przekręcić wynik w rewanżu. I wtedy Kazach zostałby z niczym.
 Autor komentarza: Granat
Data: 05-04-2018 16:55:45 
Putin

Odnoszę wrażenie że jedynym celem w życiu tego idioty, jest trolling na tym portlu. Dziwne że wciąż nie dostał jeszcze bana za te rasistowskie komentarze....
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 05-04-2018 19:11:16 
Tu wielu nie docenia Billiego Joe. Myślę, że lepiej by było go zestawić z Jacobsem. Saunders by ograł Jacobsa na nogach i wygrał to.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.