MIKE PEREZ RUSZA NA TRUDNĄ PODRÓŻ Z TRUDNYM RYWALEM

Mike Perez (23-3-1, 15 KO), niegdyś czołowy zawodnik wagi ciężkiej, nie porzuca planów o podboju kategorii cruiser. Groźny Kubańczyk zdecydował się na wyjazdową walkę z bardzo wymagającym i przede wszystkim niewygodnym przeciwnikiem.

32-letni mańkut wziął udział w turnieju World Boxing Super Series, przegrał jednak w ćwierćfinale na punkty z ówczesnym mistrzem WBC, Mairisem Breidisem. W połowie lutego zdemolował w pół minuty Pablo Matiasa Magriniego i czekał na większe wyzwania. Szybko dostanie swoją szansę, bo już 23 czerwca wystąpi w Emperors Palace w Kempton Park, gdzie czekać na niego będzie miejscowy osiłek, Thabiso Mchunu (18-4, 11 KO). Pięściarz z RPA nie robi może wrażenia rekordem czy warunkami fizycznymi, ale ma przecież na rozkładzie Eddie Chambersa czy Olanrewaju Durodolę.

Rodney Berman, znany od wielu lat na rynku bokserskim promotor, dążył z całych sił do zorganizowania Mchunu rewanżu z Constantinem Bejenaru. Ten jednak nie wykazywał na to ochoty, więc Berman sięgnął po inne znane nazwisko, jakie ma pomóc w powrocie Mchunu do elity, naturalnie w razie zwycięstwa. A że ściany pomagają miejscowym zawodnikom w RPA na własnej skórze przekonał się swego czasu Mateusz Masternak...

- Byłem w Nowym Jorku na jego walce z Magomedem Abdusalamowem i widziałem na własne oczy, jak groźnym zawodnikiem jest Perez. Thabiso musi zaboksować naprawdę mądrze, by wygrać w tym pojedynku - nie ukrywa promotor tej imprezy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 31-03-2018 10:23:04 
Dobra walka się szykuję, o ile Mchunu zrobi formę jak należy.
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 31-03-2018 10:27:48 
Mchunu to nie jest osilek tylko zajebisty technicnzie piesciarz. Powiedzialbym ze w cruiser poza Usykiem technicnzie najlepszy

kto redaguje te newsy???
 Autor komentarza: cortexo
Data: 31-03-2018 10:32:12 
*w podróż

poziom językowy newsów jest żałosny
 Autor komentarza: miroz
Data: 31-03-2018 19:03:29 
Kibicuje Perezowi. przechodził ciężkie chwile ale mam nadzieję ze się podniesie o dojdzie do pełni możliwości, które małe przeciez nie są.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.