MAYWEATHER ROZPOCZNIE W PRZYSZŁYM TYGODNIU TRENINGI MMA?

Mistrz UFC w wadze półśredniej Tyron Woodley twierdzi, że w nadchodzącym tygodniu Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) rozpocznie przygotowania do debiutu w MMA.

41-letni pięściarz już od jakiegoś czasu zapowiada, że wystąpi w oktagonie. Niedawno poinformował, że zamierza złożyć wniosek o licencję, która umożliwiłaby mu starty w UFC i np. walkę rewanżową z Conorem McGregorem. Wspomniał też, że to właśnie Woodley przygotuje go do rywalizacji w klatce.

- Myślę, że rozpoczniemy w przyszłym tygodniu. Zaczniemy mówić o taktyce i może odbędziemy jakieś treningi - oświadczył Woodley.

- Nie musi się uczyć kopać od razu jak Bruce Lee. Nie musi z dnia na dzień zdobywać czarnego pasa. Musi tylko umieć się bronić i przechodzić do dystansu bokserskiego, a wtedy da sobie radę z każdym w UFC - dodał.

Wspomnianego McGregora Mayweather pokonał w ringu bokserskim w sierpniu 2017 roku. Po pojedynku stwierdził, że definitywnie kończy karierę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 24-03-2018 13:34:07 
Mayweather skończy nagrywając filmiki na Youtube, jak gotuje lub sra. On ma niewyobrażalną potrzebę atencji.
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 24-03-2018 14:05:54 
lubieznyzenon

i bedzie to jeszcze w ppv haha,nikt nie bedzie zmuszał kibicow aby to oglądali ale i tak bedzie doił ich na kase,ma facet łeb do biznesu.Na bokser.org eksperty po ocenie kupy stwierdza ze Floyd był na koksie w walce z Pacquiao i nie moze byc TBE.
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 24-03-2018 17:18:59 
Niech jeszcze pokaże gibkosc i sam sie obsłuży, ku uciesze trolla grzelaka
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.