JOSHUA-PARKER: BARTEK GRAFKA PRZETESTUJE BUATSIEGO

Joshua Buatsi (4-0, 3 KO) to medalista olimpijski i kolejna nadzieja Anglików na tytuł mistrza świata, w jego przypadku w wadze półciężkiej. Tego ciekawego prospekta zobaczymy w akcji już za dziewięć dni. Jego rywalem będzie Polak.

W zeszłym tygodniu Buatsi obchodził 25. urodziny. W prezencie dostał kontrakt na walkę 31 marca w Cardiff podczas gali Joshua vs Parker. Naprzeciw niego stanie balansujący pomiędzy wagą średnią a półciężką Bartłomiej Grafka (20-28-3, 9 KO), jeden z bardziej cenionych journeymanów w Europie.

Pięściarz ze Śląska w ostatnim starcie przegrał z Robinem Krasniqi, ale nieźle pogonił dwukrotnego pretendenta do mistrzostwa świata i znów pozostawił po sobie dobre wrażenie. Czy w przyszłą sobotę wytrzyma napór Anglika i "pomści" Mateusza Tryca, który przegrał z Buatsim w ćwierćfinale Mistrzostw Europy? Poniżej przypominamy Wam tamtą walkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 22-03-2018 10:11:59 
Zwyciezca moze byc tylko jeden-Buatsi.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-03-2018 20:52:31 
Mam nadzieję że Grafka pojedzie tam wygrać. Jak Buatsi myśli że będzie to kolejna łatwa walka to się może mocno rozczarować. Grafka potrafi zaskoczyć, pytanie tylko czy jedzie tam wygrać czy tylko zarobić pare funtów?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.