KOWALIOW-BROWNE LATEM W NOWYM JORKU

Zgodnie z zapowiedziami Amerykanin Marcus Browne (21-0, 16 KO) będzie kolejnym rywalem Siergieja Kowaliowa (32-2-1, 28 KO). Walka ma się odbyć latem w Nowym Jorku.

Kontrakty nie zostały jeszcze wprawdzie podpisane, jednak według nieoficjalnych informacji wszystkie szczegóły już uzgodniono. Do ustalenia jest jeszcze m.in. data. W grę wchodzi 23 czerwca i kilka innych terminów w czerwcu i lipcu. Miejscem walki będzie Hulu Theater w Madison Square Garden.

Kowaliow położy na szali pas WBO w wadze półciężkiej, którego będzie bronić po raz drugi od czasu jego odzyskania w listopadzie ubiegłego roku. 27-letni Browne, olimpijczyk z 2012 roku, pierwszy raz w karierze będzie boksować o mistrzostwo świata. Na koncie ma m.in. zwycięstwa przed czasem nad Thomasem Williamsem Jr i Seanem Monaghanem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TRM
Data: 19-03-2018 11:05:13 
dobra walka się szykuje. wiele zalezy od postawny browne i jego podejścia psychicznego. jak nie zesra się przed kovalem i postawi twarde warunki to może być niespodzianka.
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 19-03-2018 15:13:41 
ciekawie się zapowiada, pytanie czy Brown może coś przyjąć, dotychczasowi rywale tego nie sprawdzili, albo nie dysponowali niczym albo przewaga bokserska i techniczna po stronie Browna była tak duża że i tak nie stanowili zagrożenia, i jeszcze drugi 'problem' Brown swoim stylem boksowania - klasycznie w dystansie na doskonałych nogach i świetnym timingu - wpada niemal idealnie w plan walki dobry dla Kowaliowa w moim odczuciu, wiadomo już że do Kowala trzeba podejść, blisko, przydałoby się trochę chaosu, a Brown to taki idealny bokserski przykład jak z książki trenerskiej może to 'odpowiadać' Kowalowi moim zdaniem, kilka exchanges i Brown nie wiadomo czy się w takim boksie utrzyma
 Autor komentarza: cortexo
Data: 19-03-2018 15:30:14 
Dobrze słyszeć, że Kowaliow znowu bije się z czołówką, bo dwóch ostatnich przeciwników znacznie poniżej jego możliwości. Browne to niepokonany prospekt z górnej półki, tylko się cieszyć.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-03-2018 17:14:27 
Ostra weryfikacja dla Browne'a albo pogalopuję dalej albo wręcz spadnie z mistrzowskiego konia.
 Autor komentarza: Krusher
Data: 19-03-2018 17:44:14 
Browne nie powinien mieć 0 w rekordzie ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.