Archiwum wiadomości z dnia: 2018-03-17

 


'CUDU NIE BYŁO' KOMENTARZ PO OSTATNIM GONGU

Czy większa ilość medali stanowi o poziomie sportowym imprezy? Na pewno nie, ale niedosyt pozostał, kiedy to przez lata Turniej im. F.Stamma upadał, kiedy to przyjeżdżały 'ogony pięściarskiej Europy', czy młodzi kandydaci do kadry jako swoiste przetarcie na międzynarodowej obsadzie. Nagle okazuje się, że przy silnie sportowo imprezie, legenda Feliksa może zabłysnąć na nowo?!


GALA W POZNANIU - SZYBKIE ZWYCIĘSTWA SZYMAŃSKIEGO I GARDZIELIKA

Podczas gali sportów walki RCP 1 w Poznaniu, kibice byli świadkami efektownych pojedynków w boksie zawodowym i K-1. Spośród pięściarzy, których mogliśmy zobaczyć tego wieczoru, wszyscy Polacy zanotowali efektowne zwycięstwa. W walce wieczoru, której stawką był tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze junior średniej Patryk Szymański (19-0, 10 KO) nadspodziewanie łatwo rozprawił się z Brazylijczykiem Robsonem Assisem (16-6, 9 KO).
FOTORELACJA: WAŻENIE PRZED GALĄ W POZNANIU

Już dziś o godz. 19 w hali UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu rozpocznie się gala sportów walki RCP 1, podczas której kibice zobaczą kilka interesujących pojedynków bokserskich, m.in. dobrze znanych z olimpijskich i zawodowych ringów Patryka Szymańskiego i Kamila Gardzielika. Prezentujemy fotorelację z wczorajszego oficjalnego ważenia przed tą galą.